5 powodów, dla których powstał Orange Flex

Sprawdź ofertę Orange Flex
Sprawdź ofertę Orange Flex
Redakcja Gadżetomanii

21.01.2020 10:54, aktual.: 06.02.2020 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy na początku maja na rynku telefonii komórkowej pojawiła się nowa oferta Orange, od razu wprowadziła sporo zamieszania. Reklamowany hasłem "Zmieniamy zasady" oraz hasztagiem #chceszmasz Orange Flex mocno wyróżnia się spośród innych, dostępnych na rynku opcji. Sprawdź dla kogo i dlaczego została stworzona. Być może jest to oferta idealna również dla Ciebie.

Niezależność

Poczucie przywiązania do operatora komórkowego to standard wśród klientów ofert abonamentowych. Do tej pory mieli oni do wyboru opcję długoterminowej i sztywnej umowy albo ofertę na kartę, która wymaga regularnych doładowań. Orange Flex stworzyło alternatywę, jaką jest oferta działająca na zasadzie popularnej subskrypcji.

Opłaty za korzystanie z usług pobierane są z karty płatniczej automatycznie - nie wymagają więc pamiętania o opłacaniu rachunków czy doładowaniach. Nie ogranicza nas także żaden okres wypowiedzenia umowy.Z Orange Flex korzystasz tak długo, jak chcesz, a zrezygnować można za pomocą jednego kliknięcia, anulującego subskrypcję. Oczywiście bez dodatkowych kosztów a wszystko cyfrowo w aplikacji

Elastyczność

Szukasz oferty, którą nie tylko dopasujesz do własnych potrzeb, ale również będziesz mógł wygodnie zarządzać z poziomu swojego telefonu? Orange Flex jest najlepszą odpowiedzią. Aplikacja Orange Flex pozwala nie tylko na zdalną rejestrację, ale również wybór interesującego Planu oraz pakietów dodatkowych, dowolne modyfikowanie ich. Wizyty w salonach i długie oczekiwanie na połączenie z infolinią przestają być konieczne.

Duży wybór

Orange Flex rozumie, że każdy klient jest inny i może mieć różnorodne potrzeby. Dlatego podczas zakładania konta do wyboru jest jeden z 4 Planów komórkowych. Każdy z nich zawiera nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamiangu w Unii Europejskiej. Różni je natomiast ilość dostępnego pakietu Internetu. Najtańszy z nich, zawierający 15 GB kosztuje 25 zł miesięcznie, natomiast najwyższy to koszt 80 zł za aż 100 GB. Bestsellerem okazał się jednak Plan za 30 zł, w którym jest 30 GB.

Atrakcyjne Plany

W każdym Planie Klienci Orange Flex otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci nie tylko w Polsce, ale również w roamingu w całej Unii Europejskiej oraz pakiet Internetu do wykorzystania, już od 25 zł miesięcznie. Jeżeli potrzeba jest więcej GB, to można wybrać wyższy Plan - za jedynie 5 zł więcej można skorzystać z aż 30 GB miesięcznie. W ramach każdego z Planów wliczony jest także Social Pass, czyli nielimitowany dostęp do wybranych social mediów bez zużywania transferu danych.

Roaming na prostych zasadach

Konieczność aktywowania roamingu przed każdym zagranicznym wyjazdem i późniejszego wyłączania go, ryzyko wysokich i często niespodziewanych opłat to sytuacje, z którymi spotkał się prawdopodobnie każdy z nas.

W Orange Flex każdy z Planów ma wliczone nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w roaming w UE. Dodatkowo, w aplikacji możesz dokupić dodatkowe pakiety roamingowe poza UE, dzięki czemu masz pełną kontrolę wydatków oraz zużycia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)