Podwyżka „n” i rozwiązanie umowy

O planowanych podwyżkach cen platformy „n” pisałem na początku miesiąca. Niestety informacje te się nie zmieniają i od sierpnia wszystkie pakiety programowe będą rzeczywiście kosztowały o 6zł więcej (czyli 16zł). Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeśli znudziła się Wam oferta telewizji „n”, to macie teraz idealną sytuację do zrezygnowania z jej usług. Według obowiązującego w Polsce prawa telekomunikacyjnego, planowane przez „n” zmiany w regulaminie i zasadach świadczenia usług, upoważniają każdego abonenta do zerwania umowy przed czasem, bez konieczności wnoszenia jakichkolwiek opłat (zgodnie z art. 59. ust. 2 Prawa Telekomunikacyjnego)..

Platforma N w pewnym sensie będzie ułatwiać rezygnację z usługi — wystarczy udać się do punktu sprzedaży, tam można otrzymać odpowiedni wzór pisma – czytamy na ten temat w serwisie Media2. Sprawę można także załatwić korespondencyjnie pod adresem krakowskiego BOK. W ciągu 14 dni od chwili wyłączenia usługi należy zwrócić dekoder, kartę i zestaw antenowy.

Na oficjalnym forum „n” widać, że sporo osób skorzysta z nowej możliwości rezygnacji z usług platformy. Póki co, nie zanosi się jednak na tak dużą „ucieczkę” klientów, by można było mówić o zagrożeniu pozycji „n” na polskim rynku.

Źródło i fot.: Media2

Zobacz również: Gadżet tygodnia: Oculus Rift

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot