Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera

Do wiosennej ofensywy cenowej przyłączył się również Acer. Klienci zakupujący jeden z promocyjnych laptopów, monitorów lub projektorów otrzymają od producenta zwrot kwoty nawet 200 zł. Jak skorzystać z cashbacku?

  1. Jakie sklepy biorą udział w promocji?
  2. Które produkty objęto cashbackiem?
  3. Które z nich zapewnią najwyższą kwotę zwrotu?
  4. W jakim czasie klient otrzyma należny mu cashback?

41 produktów w 10 sklepach

Acer aktywnie zabiega o uwagę klientów, kwiecień obejmując akcją cashbacku. Do końca miesiąca aż 41 produktów marki uprawnia więc klientów do otrzymania zwrotu kosztów w wysokości do 200 zł. Promocja dotyczy wybranych modeli laptopów, monitorów i projektorów, zarejestrowanych na stronie Acera najpóźniej 10 dni od daty zakupu.

Cashback obejmuje produkty zakupione w jednym z 10 partnerskich sklepów: Electro.pl, Emag, RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Neo24, Neonet, Redcoon.pl lub X-Kom. Fakt nabycia promocyjnego produktu należy zgłosić na stronie Acera wraz jego datą, numerem seryjnym, kopią dokumentu zakupu oraz zdjęciem kodu kreskowego.

Acer Aspire R7

Zwrot wprost na konto bankowe

W promocji biorą udział laptopy Acer Aspire V13, Aspire R13, Switch Alpha 12, monitory G246 i H2, a także projektory X135, X137 oraz H6. Pełna lista 41 modeli jest dostępna pod tym adresem, a kwota zwrotu dla każdego z urządzeń wynosi od 50 do nawet 200 zł. Najwyżej premiowane są 22 modele laptopów z serii Aspire oraz Switch.

Po dokonaniu zakupu i niezbędnych formalności na stronie Acera należy uzbroić się w cierpliwość – odpowiednia kwota zostanie przelana na wskazane przez klienta konto w ciągu 6–8 tygodni od daty przesłania wypełnionego formularza. Wniosek o zwrot w okresie trwania promocji można złożyć wyłącznie raz i może on dotyczyć wyłącznie jednego urządzenia.

Acer Aspire V13

Komfort wyboru produktu oraz sklepu

Inicjatywa Acera jest jedną z ciekawszych akcji marketingowych w ostatnim czasie – nie tylko ze względu na wysoką kwotę rabatu, ale i dużą swobodę klienta w zakresie wyboru miejsca zakupu. Wśród ofert 10 sklepów można więc wybrać najkorzystniejszą i dopiero od niej odjąć kwotę cashbacku. Trudno więc nie aprobować takich sposobów na promocję marki.

Świetnie prezentuje się również ilość produktów biorących w niej udział. 31 laptopów, 6 monitorów i 4 projektory zapewniają całkiem spory wybór i bez wątpienia spełnią oczekiwania wielu odbiorców. Muszą się oni jednak spieszyć, gdyż promocja ma potrwać do wyczerpania zapasów.

Źródło: materiały prasowe, Acer

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Promocje:

Kindle w świetnej cenie. Amazon przecenia swoje czytniki e-booków Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy Nowe produkty w Biedronce. Smartfony, winyle i keyboardy Kup hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter Pro, plecak gadżetów dostaniesz w prezencie PlayStation 4: promocja z PlayStation Plus zaskakuje. W ofercie… klapki Gładkie golenie i pielęgnacja brody. Wystarczy jedno urządzenie dobrej klasy Netflix daje darmowy dostęp do swojej platformy na dwa dni Bang&Olufsen w rewelacyjnych cenach. Słuchawki i głośniki z dużym rabatem Elektronarzędzia Bosch w doskonałej cenie. Taniej prawie o połowę Kiano SlimNote 14,2: tani laptop trafił do Biedronki. I kosztuje jeszcze mniej 7 zdziwień, czyli czym zaskoczył mnie myPhone Hammer Axe M LTE z Biedronki? Bandcamp znowu dzieli się zyskami. Jest szansa, że uda się pobić nowy rekord

Popularne w tym tygodniu:

Netflix daje darmowy dostęp do swojej platformy na dwa dni