Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy

Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy
Jarosław Balcerzak

18.04.2017 07:14, aktual.: 10.03.2022 08:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno o lepszy moment na zakup nowej płyty głównej lub karty graficznej. Wybierając promocyjne produkty MSI można bowiem liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy. Których modeli dotyczy cashback?

Rozszerzona edycja popularnej kampanii

Z ostatnim dniem marca akcja promocyjna „Zimowy Cashback” została przez markę MSI zakończona. W jej ramach oferowano nabywcom wybranych płyt głównych zwrot części wydanych na nie pieniędzy. Zainteresowanie okazało się na tyle duże, że 14 kwietnia uruchomiono kolejną odsłonę akcji. Tym razem objęła ona także karty graficzne GeForce z serii Pascal.

Zasady promocji nie zmieniły się: w czasie jej trwania (nie później niż do 14 maja) należy zakupić jeden z produktów objętych cashbackiem, a następnie w okresie od 30 do 60 dni zgłosić ów fakt w specjalnym formularzu na stronie MSI. Po jego rozpatrzeniu, odpowiednia kwota w ciągu 30 dni zostanie klientowi przekazana przelewem na wskazany rachunek bankowy.

GeForce GTX 1080 GAMING X 8G
GeForce GTX 1080 GAMING X 8G

Do 460 zł zwrotu za zakupy

Promocyjnych produktów jest naprawdę sporo: chodzi o 32 modele płyt głównych i 29 kart graficznych. Pierwsze z nich to dedykowane Intelowi (LGA 1151/2011-3) platformy od mini po pełen ATX, natomiast wśród układów graficznych znalazły się trzy z rodziny Pascal: GTX 1060 (wersje 3 i 6 GB), GTX 1070 oraz GTX 1080. Pełna lista jest dostępna pod tym adresem.

MSI kusi kwotami zwrotu od 65 do 210 zł w obu kategoriach produktów, w przypadku zestawów płyta + karta dodatkowo zwiększając kwotę cashbacku o 20 lub 40 zł. Najwyższy przelew może więc osiągnąć nawet 460 zł, pozwalając znacząco zamortyzować koszt modernizacji komputera PC. Kwota ta pozwoli na zakup m.in. wysoko taktowanej pamięci RAM bądź wydajnego dysku SSD.

MSI Z270 Gaming M5
MSI Z270 Gaming M5

Wykluczona technologia AMD

Jeśli więc w ostatnich miesiącach odkładaliśmy w czasie zakup lub upgrade desktopa, warto rozważyć jego dokonanie w okresie trwania promocji. O ile bowiem sklepy regularnie oferują rabaty rzędu kilkudziesięciu złotych, o tyle obniżki przekraczające 200 zł należą do rzadkości. Zwłaszcza te pozwalające dokonać zakupu w dowolnym sklepie.

Zastrzeżenia można mieć jedynie wobec listy produktów objętych promocją: o ile składa się na nią aż 61 modeli, wszystkie promują Intela oraz Nvidię. Klienci preferujący procesory Ryzen oraz karty graficzne Radeon na zwrot części kosztów liczyć niestety nie mogą. Szkoda, gdyż w portfolio MSI nie brakuje udanych modeli płyt głównych z socketem AM4 oraz kart z serii Polaris.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)