Drony do 500 zł

Za mniej niż 500 zł możemy kupić drona z kamerą pracującą w trybie FPV (First Person View), która sprawi, że będziemy mieć wrażenie, jakbyśmy siedzieli na pokładzie tego urządzenia. Drony do 500 zł mają też spory zasięg, który może wynosić nawet 300 m.

Drony mają praktyczne zastosowanie, ale równie dobrze mogą służyć do robienia powietrznych akrobacji

Drony mają praktyczne zastosowanie, ale równie dobrze mogą służyć do robienia powietrznych akrobacji (Pixabay.com/lucrus91)

Dron Overmax X-Bee 6.1

Dron marki Overmax posiada 2 baterie o pojemności 1200 mAh

Model Overmax X-Bee 6.1 jest dosyć rozłożystym dronem, którego szerokość wynosi 56 cm, czyli najwięcej w całym zestawieniu. Jest to dron do 500 zł z kamerą HD, która pozwala filmować świat z lotu ptaka. Dron Overmax X-Bee 6.1 umożliwia zapisanie nagranego obrazu na smartfonie dzięki technologii bezprzewodowej Wi-Fi.

Dron marki Overmax posiada 2 baterie o pojemności 1200 mAh, które mogą być używane naprzemiennie, dzięki czemu wydłużymy czas pracy tego urządzenia.

Dron RC Video Next

Dron  RC Video Next może latać wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartej przestrzeni

RC Video Next od firmy Carrera to dron, który charakteryzuje się wbudowaną kamerą 0,3 Mpix. Największą zaletą kamery umieszczonej w tym dronie jest to, że posiada ona funkcję Live Streaming. Dzięki tej funkcji będziemy na bieżąco z obrazem rejestrowanym przez drona z powietrza. Dron RC Video Next idealnie nadaje się zarówno do latania wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartej przestrzeni. Wirniki tego urządzenia mają średnicę 13,5 cm.

Dron marki Carrera jest kwadrokopterem (albo quadrocopterem), co oznacza, że ten sprzęt posiada 4 śmigła.

Dron Revell Rayvore 23950

Revell Rayvore 23950 jest urządzeniem o znacznym zasięgu, który wynosi 100 m

Model Revell Rayvore 23950 to wyjątkowo lekki dron do 500 zł. Jego waga nieznacznie przekracza 100 gramów. Wpływ na to z pewnością mają niewielkie rozmiary tego urządzenia, którego szerokość wynosi 20 cm, a wysokość – 5,5 cm.

Ponadto dron Revell Rayvore 23950 jest urządzeniem o znacznym zasięgu, który wynosi 100 m. Jednak ze względu na wspomniane kieszonkowe wymiary tego drona, nie warto odlatywać nim zbyt daleko, zwłaszcza podczas nienajlepszych warunków pogodowych, gdyż może on zniknąć z naszego pola widzenia. Jak na urządzenie tej klasy, kwadrokopter firmy Revell wyróżnia się też stosunkowo długim czasem pracy, który może wynieść nawet 12 minut.

Dron Acme Prime Raider Q 250

Primer Raider Q 250 to dron do 500 zł z osłonami na śmigła

Acme Prime Raider Q 250 to kolejny lekki dron w tym zestawieniu, którego waga wynosi jedynie 120 gramów. Dzięki temu urządzeniem możemy latać nie tylko na zewnątrz, ale także w domu – choć jest to raczej opcja polecana bardziej zaawansowanym użytkownikom.

Primer Raider Q 250 to dron do 500 zł z osłonami na śmigła, które są dzięki temu mniej podatne na uszkodzenia. Kwadrokopter od Acme wyróżnia się poza tym zintegrowaną kamerą obsługującą Wi-Fi oraz solidnym uchwytem na smartfona.

Dron Coolerstuff

Kwadrokopter marki Coolerstuff posiada kamerę HD

Urządzenie marki Coolerstuff to jeden z najlepszych dronów do 500 zł. Główną zaletą tego urządzenia jest ogromny zasięg, który wynosi 300 m. Dzięki temu będziemy mogli sterować tym dronem ze znacznej odległości, jednak z uwagi na 7-minutowy czas lotu musimy pilnować, by urządzenie nie było od nas zanadto oddalone przy wyczerpującej się baterii.

Ponadto kwadrokopter marki Coolerstuff posiada kamerę HD, która umożliwia kręcenie filmów o rozdzielczości 720 pikseli, a następnie przesyłanie ich do smartfona.

 

Overmax X-Bee 6.1

RC Video Next

Revell Rayvore 23950

Acme Prime Raider Q 250

Coolerstuff

Wymiary

(szerokość x wysokość)

56 x 12 cm 55,5 x 11 cm 20 x 5,5 cm 32 x 8,8 cm 46 x 18 cm
Waga (kg) 5 1,1 0,105 0,12 0,45
Zasięg (m) 80 50 100 100 300
Czas pracy na baterii (min) 20 7 10–12 9 7
Kamera HD 0,3 Mpix nie FPV-WiFi HD

Zobacz także:

Źródło: zadowolenie.pl, mall.pl, jula.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Drony do 200 zł Soundbary do 1500 zł Lodówki z kostkarką do lodu do 5000 zł Płytkie pralki do 2000 zł Odkurzacz samochodowy – jaki wybrać? Drony do 300 zł Jak walczyć z gołębiami? Myjka ciśnieniowa - jak wybrać najlepszą? Oświetlenie ogrodowe – propozycje Jak pozbyć się pająków z domu? Biwak w ogrodzie - wybieramy namiot, śpiwór, materac, kuchenkę i naczynia Akcesoria plażowe, czyli udany urlop nad morzem Basen ogrodowy – jak wybrać najlepszy? Kuna w domu – jak się jej pozbyć? Kosiarka do 500 zł Zadbany czyli sprawny: skuteczne i bezpieczne czyszczenie komputera PC Płytkie pralki do 1000 zł, czyli szukamy taniego prania Obudowa do iPhone'a 6 - jaką wybrać? Jaki telewizor wybrać? Na co zwracać uwagę? Grill – co kupić, żeby się udał? Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Klawiatury mechaniczne: rodzaje i cechy najpopularniejszych przełączników Cherry

Popularne w tym tygodniu:

Jaki wybrać telefon dla seniora? Pokojowe grzejniki olejowe Termowentylatory - przegląd rynku Najciekawsze odkurzacze cyklonowe – zapomnij o wymianie worków Jak odstraszyć włamywacza – proste pomysły na zabezpieczenie się przed kradzieżą Akcesoria i narzędzia ogrodnicze potrzebne jesienią Multitool – ewolucja scyzoryka. Nowe funkcje i zastosowania Brelok, który powinien się znaleźć w każdym samochodzie Prostowniki samochodowe, którymi naładujesz padnięty akumulator Kubek, parapet, papier ścierny i inne sposoby na ostrzenie noża Douszne słuchawki Bluetooth Akcesoria prawdziwego trapera – pięć rzeczy które musisz mieć by przetrwać wszystko