8 najdziwniejszych miejsc, w których przydaje się laptop

8 najdziwniejszych miejsc, w których przydaje się laptop

8 najdziwniejszych miejsc, w których przydaje się laptop
Blomedia poleca
11.10.2013 15:30

Większości z nas laptop kojarzy się z biurkiem. Niektórzy biorą go do kawiarni, ewentualnie kładą na kolanach siedząc na kanapie. Co za brak wyobraźni. Przecież można go zabrać... wszędzie, jak się okazuje.

Wstęp

382915378726243302
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/10/laptop14081141.jpg)

Większości z nas laptop kojarzy się z biurkiem. Niektórzy biorą go do kawiarni, ewentualnie kładą na kolanach siedząc na kanapie. Co za brak wyobraźni. Przecież można go zabrać... wszędzie, jak się okazuje.

Wprawdzie laptopy wymyślono właśnie po to, żeby można je bez problemu przenosić i korzystać z nich wszędzie, ale... niektóre miejsca jednak robią na nas większe wrażenie niż hipsterska pijalnia kawy. Blogowanie w samochodzie rajdowym - to brzmi jak przygoda. Sprawdzanie maili na drzewie - brzmi głupio, ale chętnie byśmy to zrobili.

382915378742889446
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/10/lap6408114.jpg)

Są też takie miejsca, w których laptopów używa się, naszym zdaniem, zbyt rzadko. Na przykład - na randkach. Zapraszamy do przeglądu nietypowych miejsc, do których trafiają komputery.

Kosmos

To, że astronauci korzystają z zaawansowanego sprzętu komputerowego, jest jasne jak supernowa. Ale o tym, że laptop może się wybrać w kosmos sam, mogliście nie wiedzieć. Wprawdzie nie dotarł na księżyc, a nieco bliżej, ale trzeba przyznać że akcja pewnego banku z 2012 roku robi niesamowite wrażenie...

Laptop in Space

Pod wodą

Zastanawialiście się kiedyś, po co robi się te wszystkie woodporne laptopy? Ciężko pograć w Battlefielda nurkując, nawet jeśli sprzęt to zniesie. Ale dobrze mieć taką możliwość. A jeśli nie jesteście profesjonalnymi nurkami, zawsze możecie próbować popracować... w wannie.

Nawet jeśli kąpiecie się we wrzątku. Ten konkretny model przetrwał nawet zalanie gorącą herbatą.

Waterproof Laptop Computer Underwater

Na wojnie

Laptopy firmy Getac są tak potwornie drogie, że w życiu nie kupię sobie żadnego z nich. Wydają się niemal niezniszczalne, ale naprawdę nie wiem, który z elementów kosztuje aż tyle kasy. 12 000 PLN za sprzęt ze średnimi podzespołami? Przesada... Ale faktem jest, że używają go nawet na polu bitwy.

W toalecie

Niektórzy po prostu nie mogą wytrzymać bez pracy i Internetu...

fot. flickr.com / Brandon Davis
fot. flickr.com / Brandon Davis

W samochodzie rajdowym

Zdarza nam się na Gadżetomanii blogować w ekstremalnych warunkach, ale w samochodzie rajdowym, jak bohaterowie akcji, którą zorganizował Bridgestone z blogerami, jeszcze nie mieliśmy okazji. Ciekawe, czy towarzysząca takiej prędkości adrenalina pomaga w skupieniu czy wręcz przeciwnie.

[blomedia_0023029]

Na randce

Jako fani technologii jesteśmy przekonani, że już wkrótce randki będą wyglądać jak na filmie poniżej - będzie można sobie bez problemu sprawdzić profil drugiej osoby na Facebooku nawet w trakcie rozmowy, a specjalna aplikacja podpowie zachowania. Póki co jesteśmy skazani na rozwiązania pośrednie. Przeważnie ludzie używają smartfona, bo jest nieco bardziej dyskretny, ale nie ma się co oszukiwać. Również wtedy, gdy zamiast sprawdzić informacje o wybrance/wybranku, wolimy po prostu porobić coś w Sieci. Skoro nie macie o czym gadać, po co ściemniać? Doceńmy jedzenie i niech każdy zajmie się swoim komputerem.

Na drzewie

Nie wiemy, po co. Ale jak widać, niektórzy tego potrzebują.

fot. flickr.com / Ken Colwell
fot. flickr.com / Ken Colwell

W metrze

Nikt przecież nie mówił, że chodzi o TYPOWE zastosowanie...

fot. darkroastedblend
fot. darkroastedblend

A Wy w jakim najdziwniejszym miejscu korzystaliście z laptopa?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)