80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku!

80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku!
24.11.2014 11:08
80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku!
Blomedia poleca
Blomedia poleca

Miałeś kiedyś ochotę na rozwinięcie swoich kompetencji informatycznych? Umiesz dużo i znajomi twierdzą, że jesteś dobry w te klocki? A może jesteś dopiero początkujący i zaawansowane zastosowanie różnych programów komputerowych to dla Ciebie czarna magia? Recepta jest prosta – trzeba się podszkolić! Nie ma na co czekać, obecnie w każdej dziedzinie życia (również w pracy zawodowej) przydają się podstawy grafiki komputerowej, zarządzanie stronami www, obsługa pakietów biurowych czy nawet podstawy HTML-u.... Jednak żeby wkład finansowy i poświęcony nauce czas się zwrócił, warto zakupić profesjonalne szkolenie. Gdzie można takie znaleźć? Na przykład w Akademii EITCA.

Akademia EITCA realizuje online cztery kierunki informatycznych szkoleń: Grafiki Komputerowej, Kluczowych Kompetencji Informatycznych, Bezpieczeństwa Informatycznego i Informatyki Biznesowej. Te szkolenia to coś więcej niż kolejny certyfikat w Twojej teczce: stanowią międzynarodowy standard kompetencyjny certyfikowany w Brukseli przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI. Ich specjalistyczny program pozwala zdobyć wiele cenionych na rynku kompetencji IT. Akademia EITCA nauka nie tylko dla profesjonalnych informatyków i osób wiążących swoją karierę z nowoczesnym biznesem, ale również dla pracowników firm i pasjonatów, chcących wygodnie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zdobyte w trakcie szkoleń umiejętności potwierdzają wydawane przez Akademię międzynarodowe certyfikaty.

381434448014753514

EITCA/CG Grafika Komputerowa

Akademia EITCA/CG Grafika Komputerowa prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 10 przedmiotów. Obejmuje łącznie 150 godzin zawartości programowej (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki oraz konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje m.in. zaawansowane wykorzystanie narzędzi obróbki grafiki rastrowej i wektorowej, animacji i projektowania (w tym Adobe Photoshop, Illustrator, Flash, Google SketchUp, AutoCAD, Dreamweaver i wiele innych). Skierowane jest zarówno do osób niemających przygotowania w dziedzinie grafiki komputerowej, jak i dla profesjonalistów, chcących rozszerzyć i formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem grafika komputerowego EITCA/CG.

Program szkolenia EITCA/CG:

 1. EITC/CG/APS: Tworzenie i obróbka obrazów z Adobe Photoshop - 15h
 2. EITC/CG/AI1: Grafika wektorowa z Adobe Illustrator - 15h
 3. EITC/CG/AIDF: Skład poligraficzny z Adobe InDesign - 15h
 4. EITC/CG/AF: Tworzenie animacji i grafiki interaktywnej z Adobe Flash - 15h
 5. EITC/CG/VICG: Identyfikacja wizualna w grafice komputerowej - 15h
 6. EITC/CG/CAG: Artystyczne aspekty grafiki - 15h
 7. EITC/CG/AD: Projektowanie witryn sieci Web z Adobe Dreamweaver - 15h
 8. EITC/CG/AI2: Projektowanie i tworzenie identyfikacji wizualnej z Adobe Illustrator - 15h
 9. EITC/CG/ACSU: Wizualizacja i grafika 3D z AutoCad oraz SketchUp - 15h
 10. EITC/CG/TFCG: Teoretyczne aspekty grafiki komputerowej - 15h
381434448015081194

EITCA/IS Bezpieczeństwo IT

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Szkolenie obejmuje łącznie 180 godzin zajęć (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki i konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje zagadnienia szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji przetwarzanych w systemach elektronicznych (w tym w szczególności istniejących zagrożeń), stosowanych metod kryptograficznych, teorii podstaw bezpieczeństwa informacji, metod zarządzania bezpieczeństwem informacji, aspektów formalno-prawnych, jak również szczegółowych zagadnień technicznych oraz technologii w dziedzinie zabezpieczeń sieci komputerowych i bezpieczeństwa systemów informatycznych. Program EITCA/IS przeznaczony jest dla pracowników dowolnych branż gospodarki, których praca związana jest z przetwarzaniem danych w ramach systemów informatycznych, jak również do specjalistów branży IT, oraz wszystkich osób zainteresowanych niezwykle ciekawym i rozwojowym zagadnieniem bezpieczeństwa informacji, chcących nabyć lub poszerzyć swoje kompetencje w tym zakresie.

Program szkolenia EITCA/IS:

 1. EITC/IS/CF: Podstawy kryptografii - 15h
 2. EITC/IS/EEIS: Bezpieczeństwo informatyczne e-Gospodarki - 15h
 3. EITC/IS/SMMOS: Administracja i zarządzanie bezpieczeństwem w systemach Microsoft - 15h
 4. EITC/IS/OS: Bezpieczeństwo systemów operacyjnych - 15h
 5. EITC/CN/SCN1: Bezpieczne sieci komputerowe 1 - 15h
 6. EITC/CN/SCN2: Bezpieczne sieci komputerowe 2 - 15h
 7. EITC/IS/ACNS: Zaawansowane bezpieczeństwo sieci informatycznych - 15h
 8. EITC/IS/QCF: Kryptografia kwantowa - 15h
 9. EITC/IS/FAIS: Formalne aspekty bezpieczeństwa informacji - 15h
 10. EITC/IS/IST: Teoria bezpieczeństwa informatycznego - 15h
 11. EITC/QI/QIF: Informatyka kwantowa w kontekście bezpieczeństwa - 15h
 12. EITC/FC/CCT: Złożoność obliczeniowa jako podstawa bezpieczeństwa informacji - 15h
381434448015408874

EITCA/KC Kluczowe Kompetencje IT

Akademia EITCA/KC Kluczowe Kompetencje Informatyczne prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Obejmuje łącznie 180 godzin zawartości programowej (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki oraz konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje m. in. wykorzystanie narzędzi internetowych, biurowych, organizacyjno-administracyjnych, graficznych, reklamy internetowej, zagadnień telepracy, projektowania i tworzenia stron internetowych i inne. Skierowane jest zarówno do osób niemających przygotowania informatycznego, jak i dla bardziej zaawansowanych osób, chcących rozszerzyć i formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje informatyczne międzynarodowym certyfikatem EITCA/KC.

Program szkolenia EITCA/KC:

 1. EITC/BI/MSO10: Pakiet biurowy Microsoft Office - 15h
 2. EITC/BI/BAS: Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji - 15h
 3. EITC/INT/ITAF: Wykorzystanie technologii internetowych - 15h
 4. EITC/CG/APS: Tworzenie i obróbka obrazów z Adobe Photoshop - 15h
 5. EITC/INT/JOOM: Projektowanie stron internetowych - 15h
 6. EITC/SE/CPF: Podstawy programowania - 15h
 7. EITC/DB/DDEF: Bazy danych i inżynieria danych - 15h
 8. EITC/CN/CNF: Technologie sieciowe - 15h
 9. EITC/BI/TF: Systemy telepracy - 15h
 10. EITC/BI/CAPMF: Zarządzanie projektami - 15h
 11. EITC/BI/GADW: Reklama internetowa i rynek elektroniczny - 15h
 12. EITC/IS/ISCF: Technologie bezpieczeństwa informatycznego - 15h
381434448015736554

EITCA/BI Informatyka Biznesowa

Akademia EITCA/BI Informatyka Biznesowa prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Szkolenie obejmuje łącznie 180 godzin zajęć (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki i konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje zastosowania informatyki w biznesie elektronicznym (e-biznesie) oraz w administracji, korzystanie z baz danych, podstawy grafiki komputerowej i wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych. Skierowane jest zarówno do pracowników na stanowiskach biurowo-administracyjnych, marketingowych, biznesowych i kierowniczych, do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i specjalistów, chcących rozszerzyć lub formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem EITCA/BI.

Program szkolenia EITCA/BI:

[*]EITC/BI/ITIM: eZarządzanie - 15h

EITC/BI/BAS: Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji - 15h

EITC/BI/GADW: Reklama internetowa i rynek elektroniczny - 15h

EITC/SE/CPF: Podstawy programowania - 15h

EITC/BI/SDBAMS: Wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i baz danych w biznesie - 15h

EITC/DB/DDEF: Bazy danych i inżynieria danych - 15h

[*]EITC/IS/EEIS: Bezpieczeństwo informatyczne e-Gospodarki - 15h

[*]EITC/INT/IT1: Technologie internetowe, wytwarzanie serwisów WWW - 15h

[*]EITC/INT/IT2: Technologie internetowe, wytwarzanie serwisów WWW 2 - 15h

[*]EITC/CG/AD: Projektowanie witryn sieci Web z Adobe Dreamweaver - 15h

[*]EITC/CG/VICG: Identyfikacja wizualna w grafice komputerowej - 15h

[*]EITC/TT/MSF: Systemy mobilne - 15h

[*]EITC/AI/AIF: Sztuczna inteligencja - 15h

Uczestnik szkoleń Akademii EITCA zyskuje:

Formalne potwierdzenie nabytych zawodowych kompetencji informatycznych w formie międzynarodowego certyfikatu wydanego przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli (European Information Technologies Certification Institute) wraz z suplementem w języku angielskim i odpisami w języku polskim lub innych urzędowych językach UE, jak również polskojęzycznego dyplomu ukończenia krajowej edycji Akademii EITCA wystawianego przez krajowe konsorcjum realizujące i akredytowanego przez MEN i Kuratorium Oświaty.

Istotny wzrost konkurencyjności na krajowym i międzynarodowym rynku pracy w praktycznie każdej branży gospodarki nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego poprzez nabycie lub zasadnicze podniesienie kwalifikacji w dziedzinie IT i ich formalne potwierdzenie w międzynarodowym standardzie.

Profesjonalna, teoretyczna i praktyczna wiedza oraz umiejętności w dziedzinie, którą obejmuje Akademia EITCA na poziomie merytorycznym studiów podyplomowych wdrażanych w krajowej edycji międzynarodowego programu certyfikacji informatycznej Akademii EITCA.

Kompleksowe przeszkolenie w wymiarze odpowiadającym od 150 do 180 godzin zajęć stacjonarnych tj. wymiar godzinowy 2-semestralnych studiów podyplomowych), co stanowi wielokrotność objętości programowej standardowych, dostępnych na rynku kursów i szkoleń informatycznych.

Dostęp do indywidualnych konsultacji z akademicką kadrą dydaktyczną (obejmującą także ekspertów przemysłowych) przez cały okres trwania nauki.

W przypadku wyrażenia takiej woli przez uczestnika programu, umieszczenie go jako certyfikowanego specjalisty w zakresie odpowiedniej specjalizacji zgodnej z profilem ukończonego programu Akademii EITCA (lub EITC) w Europejskiej Bazie Specjalistów Technologii Informatycznych ITPD, udostępnianej pracodawcom na terenie kraju i Unii Europejskiej.

80% dofinansowanie kosztów szkoleń:

381434448017243882

Aby skorzystać z opłat obniżonych o 80% dzięki wsparciu unijnemu, należy zarejestrować się w portalu Akademii EITCA, podając przy rejestracji ww. elektroniczny kod dofinansowania (tylko w okresie jego ważności, pod warunkiem dostępności miejsc dofinansowanych, których jest ograniczona liczba - można ją na bieżąco sprawdzić w elektronicznym formularzu rejestracji).

Krajowa edycja międzynarodowego programu certyfikacyjnego Akademii EITCA (European Information Technologies Certification Academy), prowadzona na licencji Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli uzyskała krajową Akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej za pośrednictwem Kuratora Oświaty (nr 8/2014).

381434448017440490

Sekretariat Akademii EITCA

czynny pn-pt, w godzinach 10:00 - 17:00

tel: 79 457 14 69, 53 542 13 74

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)