9 niesamowitych halloweenowych przebrań supermodelki Heidi Klum

9 niesamowitych halloweenowych przebrań supermodelki Heidi Klum

9 niesamowitych halloweenowych przebrań supermodelki Heidi Klum
Marek Maruszczak
01.11.2011 23:00

Heidi Klum nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że blond piękność bardzo lubi przebieranki. Modelka od ponad 10 lat każdego Halloween zaskakuje nowym kostiumem. Jest na co popatrzeć i to nie tylko z powodu samej Heidi.

Heidi Klum - Halloween 2003

Heidi Klum jako złota kosmitka. Jej zęby wcale nie zostały pomalowane złotą farbą. Modelka założyła spcjalnie przygotowany dla niej grill.

Heidi Klum - Halloween 2004

Heidi Klum jako czerwona wiedźma. Jaskrawy kostium został uzupełniony plecakiem z przyczepionym kościotrupem. Sam szkielet ważył ponad 20 kilogramów.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2005

Kły, skrzydła i soczewki, czyli Heidi Klum jako wampirzyca.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2006

Heidi Klum jako zakazany owoc. Modelka jest świetna w dopasowywaniu kostiumów do aktualnych potrzeb. Na tym zdjęciu jest w 8 miesiącu ciąży. Z założeniem stroju pewnie sama by sobie nie poradziła, ale wężowy makijaż to dzieło jej własnych rąk.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2007

Heidi Klum jako kocica. Makijaż i kostium uzupełniają kły oraz ręcznie malowane soczewki kontaktowe. Co ciekawe, na serduszku przymocowanym do obroży znajduje się napis: "w razie znalezienia oddać Sealowi".

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2008

Heidi Klum jako hinduska bogini śmierci Kali. Bogactwo detali stroju robi spore wrażenie. Poza niebieską skórą i kilogramami ozdób Heidi nosi dopasowane kły i ręcznie malowane, czerwone soczewki.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2009

Czarna farba, cekiny i mnóstwo piór - czyli Heidi Klum jako kruk.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2010

Heidi Klum jako superbohaterka - tak przynajmniej się przedstawiła, ale wygląda bardziej jak superzłoczyńca. Jej kostium - w tym 60-centymetrowe przedłużenia butów - to dzieło projektanta Martina Izquierdo.

Obraz

Heidi Klum - Halloween 2011

Na koniec najnowszy i chyba najbardziej imponujący kostium, jaki modelka przygotowała na halloweenową zabawę. Na poniższych fotografiach możecie prześledzić proces jego powstawania i dokładnie przyjrzeć się wnętrzu Heidi.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: Aid CowModeliniaBuzzfeedThe FriskyPop Eater

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)