9 różnych kart pamięci w jednym pojemniku

9 różnych kart pamięci w jednym pojemniku02.12.2007 19:00
Obrazek: Flash Memory Card Holder
Obrazek: Flash Memory Card Holder
Keroth

Karty pamięci są świetne, bowiem przy bardzo małych rozmiarach pozwalają one zapisywać mnóstwo użytecznych plików: zdjęć, piosenek, etc. Mamy je w telefonach komórkowych, aparatach cyfrowych i wielu innych urządzeniach. Niestety nie ma róży bez kolców, a tymi kolcami w przypadku kart pamięci jest fakt bardzo dużego zróżnicowania nośników. Szczególnie uciążliwe jest to w momencie, gdy chcemy zabrać ze sobą zapasowe karty, bowiem w kieszeni zaczyna robić się niezły bałagan. Być może rozwiązaniem tego problemu okaże się zaprojektowany przez Toma Kenworthy gadżet o wiele mówiącej nazwie Flash Memory Card Holder.

Karty pamięci są świetne, bowiem przy bardzo małych rozmiarach pozwalają one zapisywać mnóstwo użytecznych plików: zdjęć, piosenek, etc. Mamy je w telefonach komórkowych, aparatach cyfrowych i wielu innych urządzeniach. Niestety nie ma róży bez kolców, a tymi kolcami w przypadku kart pamięci jest fakt bardzo dużego zróżnicowania nośników. Szczególnie uciążliwe jest to w momencie, gdy chcemy zabrać ze sobą zapasowe karty, bowiem w kieszeni zaczyna robić się niezły bałagan. Być może rozwiązaniem tego problemu okaże się zaprojektowany przez *Toma Kenworthy *gadżet o wiele mówiącej nazwie Flash Memory Card Holder.

Ten prosty i bardzo mały przedmiot mieści w sobie 9 różnych kart pamięci. Co ciekawe do jego stworzenia można wykorzystać materiał, jaki ludzie potrafią odzyskać z siedmiu plastikowych, jednorazowych kubków. Niestety na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów. Myślę jednak, że jeśli gadżet pojawiłby się w sklepach w sensownej cenie, to znalazłby dużo nabywców.

Obrazek 2: Flash Memory Card Holder
Obrazek 2: Flash Memory Card Holder

Źródło i fot.: Yanko Design

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)