A dziad wiedział, nie powiedział, a to było tak!

A dziad wiedział, nie powiedział, a to było tak!

Dziad
Dziad
Mateusz Gajewski
11.05.2009 13:47

No właśnie... Jak to było z tym ostatnim tygodniem w branży gier wideo? Przekonajmy się!

No właśnie... Jak to było z tym ostatnim tygodniem w branży gier wideo? Przekonajmy się!

Wszystko zaczęło się od oszustw GT w sprawie wyglądu Wolverine. Wasze burzliwe dyskusje zostały jednak nieco ochłodzone dzięki liście premier gier minionego tygodnia. Niestety nie było tego zbyt wiele, ale małym pocieszeniem okazała się informacja na temat miejsca akcji nowego Call of Duty. Zwieńczeniem dnia był trailer ostatniego z trzech zapowiedzianych jakiś czas temu DLC do Fallouta 3.

W minionym tygodniu dowiedzieliśmy się także, że EA jest zadowolona ze sprzedaży Dead Space. Po tytuł ten sięgnęło ok. 1,4 miliona graczy. We wtorek okazało się, że Broken Steel jest "broken" (z ang. zepsuty). Tym razem jednak za błąd był odpowiedzialny sam Microsoft.

Kolejne dni to informacje na temat kieszonkowej wersji The Sims 3, oraz stanu "rzeczy" filmu Gears of War. EA zagarnęło jednak całą uwagę graczy opinią o tym, że PC staje się największą platformą gier. Cóż, nie sposób się z nimi w pewnym stopniu nie zgodzić.

W czwartek zaprezentowaliśmy Wam listę tytułów, które Capcom ma zamiar pokazać na E3, a także pokazaliśmy jak można zmiksować Guitar Hero, GTA IV, Halo 3, czy Mario Kart. Czwarty dzień minionego tygodnia okazał się także dniem (ponownej) śmierci projektu Duke Nukem Forever.

Weekend rozpoczęliśmy od informacji na temat wkroczenia Apple na rynek konsol, "sparowania" gier z filmami i prezentacji nowej "dziewczyny" Wii Fit. Sobota była bardziej "casualowa". Czy obrączka przeszkadza w graniu? - mogliście się tego dowiedzieć z wpisu Szymona. Lista gier z E3 2009, intro Prototype i artworki z Duke Nukem Forever zdecydowanie Wam przypadły do gustu. Na deser otrzymaliście lekkostrawną grę I love traffic.

Niedziela została zdominowana przez informacje o ewentualnym pojawieniu się Lost and Damned na PS3. Do tego propozycje komunijnych prezentów, lista premier gier TEGO tygodnia, a także trailer Beyond Good & Evil 2.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)