Acer Predator Triton 500: gamingowy laptop z nowym procesorem. Niedługo kupimy go też w Polsce

Acer Predator Triton 500 doczekał się nowej wersji - z jeszcze mocniejszym procesorem niż dotychczas dostępny był w sprzedaży.

Acer Predator Triton 500: gamingowy laptop z nowym procesorem. Niedługo kupimy go też w Polsce
Adam Bednarek

30.07.2020 14:38

Aktualnie dostępna w sprzedaży wersja laptopa gamingowego Acer Predator Triton 500 obejmuje 6-rdzeniowy / 12-wątkowy procesor Intel Core i7-10750H. W sierpniu na polskim rynku pojawi się wersja z 8-rdzeniowym / 16-wątkowym i7-10875H.

Dodatkowe dwa rdzenie to nie wszystko. Nowy model oferuje jeszcze większą pamięci trzeciego poziomu (16 MB vs 12 MB) oraz o 100 MHz wyższą częstotliwość w trybie turbo.

Poza tą różnicą nowe konfiguracje laptopów gamingowych Acer Predator Triton 500 będą bardzo podobne do wersji z procesorami Intel Core i7-10750H - z technologią NVIDIA G-Sync, eliminującej mikroprzycięcia lub rozrywanie obrazu, włącznie. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania maksymalnie 32 GB pamięci RAM oraz pary dysków SSD w formacie M.2.

Obraz

Plusem modelu jest jego stosunkowo niewielki rozmiar. Grubość obudowy to zaledwie 17,9 mm, a waga - 2,1 kg.

Predator Triton 500 w nowej konfiguracji będzie dostępny w Polsce od sierpnia w cenie od 8599 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.