Achievementy dla Xbox Originals!

Achievementy dla Xbox Originals!

Achievementy dla Xbox Originals!
Igor Chrustek
23.12.2008 20:10

Kawał czasu temu, Microsoft wprowadził do Xbox Marketplace nową usługę. Od tamtej pory gracze mają możliwość zakupu gier, które pojawiły się na pierwszym Xboksie. Wielu z posiadaczy 360'tek nie odmówiło sobie zagrania w Halo, czy GTA: San Andreas. Źródło, ktoś wewnątrz Microsoftu zdradził, że od wiosny przyszłego roku MS zamierza wprowadzić do każdej pozycji z Xbox Originals listę Achievementów do odblokowania. Brzmi smerfastycznie!

Kawał czasu temu, Microsoft wprowadził do Xbox Marketplace nową usługę. Od tamtej pory gracze mają możliwość zakupu gier, które pojawiły się na pierwszym Xboksie. Wielu z posiadaczy 360'tek nie odmówiło sobie zagrania w Halo, czy GTA: San Andreas. Źródło, ktoś wewnątrz Microsoftu zdradził, że od wiosny przyszłego roku MS zamierza wprowadzić do każdej pozycji z Xbox Originals listę Achievementów do odblokowania.* Brzmi smerfastycznie!*

Proces rozpocznie się od Combat Evolved oraz Fable. Do końca 2009 roku, Gigant z Redmond zamierza uaktualnić bazę wszystkich gier z XO. Akcja z całą pewnością zachęci do zakupu starszych gier każdą Achievement Whore. Każda z dostępnych gier z pierwszego *Xboksa *pozwoli zgarnąć 500 punktów na konto gracza. Achievement Unlocked: You Have Unlocked the Achievement, Microsoft!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)