Activision: "Modern Warfare 2 wygląda niesamowicie!"

Activision: "Modern Warfare 2 wygląda niesamowicie!"
Igor Chrustek

11.03.2009 21:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza odsłona odświeżonej serii Call of Duty narobiła sporo szumu w świecie elektronicznej rozrywki. Tłuczenie nazistów zeszło na odleglejszy plan. Oddziały szturmowe XXI wieku - to jest to, co każdy Grrracz lubi najbardziej. Activision dziś wypowiedziało się na temat pracy dewelopera drugiej odsłony Modern Warfare. Według nich, Infinity Ward tworzy sequel, który, cytat, wygląda niesamowicie!

Pierwsza odsłona odświeżonej serii Call of Duty narobiła sporo szumu w świecie elektronicznej rozrywki. Tłuczenie nazistów zeszło na odleglejszy plan. Oddziały szturmowe XXI wieku - to jest to, co każdy *Grrracz *lubi najbardziej. Activision dziś wypowiedziało się na temat pracy dewelopera drugiej odsłony Modern Warfare. Według nich, Infinity Ward tworzy sequel, który, cytat, wygląda niesamowicie!

W tym roku Modern Warfare powraca. Myślimy, że będzie to najbardziej oczekiwana produkcja 2009-go. Co więcej, mamy nadzieję, że MW2 okaże się tytułem numer jeden tego roku, pomijając fakt, że premiera została wyznaczona wstępnie na okres Świąt.

Bez wątpienia kolejna odsłona Call of Duty podniesie poprzeczkę w dziedzinie gier FPS. Gra wygląda niesamowicie - Infinity Ward, deweloper gry, spisuje się na medal! - możemy przeczytać w oficjalnej wiadomości od Activision.

Po ostatniej części CoD pozostał pewien niesmak. Miejmy nadzieję, że Modern Warfare 2 udowodni, że w gatunku gier celownikowych ta seria nie zawodzi!

Źródło: VG247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)