Addict A Ball - łamigłówka na Nowy Rok [konkurs Gadżetomanii]

Addict A Ball - łamigłówka na Nowy Rok [konkurs Gadżetomanii]30.12.2010 12:00
Addict A Ball - łamigłówka na Nowy Rok [konkurs Gadżetomanii]
Marek Maruszczak

Sklep z gadżetami BigBoysToys dał nam do przetestowania Addict A Ball - grę zręcznościową skrzyżowaną z łamigłówką. W dalszej części wpisu znajdziecie krótką wideorecenzję gadżetu oraz informacje potrzebne do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest właśnie Addict A Ball.

Sklep z gadżetami BigBoysToys dał nam do przetestowania Addict A Ball - grę zręcznościową skrzyżowaną z łamigłówką. W dalszej części wpisu znajdziecie krótką wideorecenzję gadżetu oraz informacje potrzebne do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest właśnie Addict A Ball.

Gra jest dostępna na stronie Big Boys Toys w cenie 50 zł (mniejsza testowana przez nas wersja) lub 80 zł (większy model).

Zabawa jest zajmująca, a dzięki dwóm dalszym pozycjom startowym wypadnięcie piłeczki z wyznaczonego toru nie przyprawia o frustrację grożącą uszkodzeniem gadżetu. Czy gadżet jest wart swojej ceny? Jeżeli lubicie gry zręcznościowe, to tak.

392295678552190941

Niestety przyjemność jest już mniejsza, kiedy zgubimy się w kolorowym labiryncie. Osoby ze słabszym wzrokiem mogą mieć duży problem z rozpoznaniem kolejnych cyferek, a spośród kilku osób, którym dałem Addict A Ball do zabawy, wszystkie skarżyły się właśnie na wrażenie dezorientacji i niewyraźne cyferki.

Problem jest tym większy, że niektórych cyferek brakuje. To zapewne celowy zabieg utrudniający rozgrywkę, ale trochę potrwało, zanim uznałem, że to jednak nie moje słabe oczy są problemem.

392295678552387549

Pomysłowym urozmaiceniem są ruchome fragmenty łamigłówki. W mniejszej wersji należały one do prostszych fragmentów, ale sprawiały, że labirynt tracił swoją statyczność i stawał się po prostu ciekawszym miejscem.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać Addict A Ball?

Prosty i szybki konkurs

Do wręczenia czytelnikowi mamy właśnie taką zabawkę, jak testowana. Co zrobić, aby ją otrzymać?

Zasady

Odpowiedz na pytanie:

Jaką znasz najbardziej uzależniającą zabawkę?

Może będzie to kostka Rubika, może jakaś gra planszowa, a może coś zupełnie innego? Ważne, żeby zgłoszona propozycja prezentowała zabawkę, która naprawdę uzależnia i absolutnie nie można się od niej oderwać. Znacie takie?

Odpowiedzi tradycyjnie w formie linków zostawiamy jako komentarze pod tym postem. W piątek (7 stycznia) okaże się, która ze zgłoszonych zabawek naszym zdaniem okazała się najciekawsza i kto zgarnął Addict A Ball!

Fundatorem nagrody jest sklep BigBoysToys:

392295678552977373

Ramy czasowe i regulamin

Rozpoczęcie konkursu: czwartek, 30 grudnia 2010 r., o godzinie 12:00.

Zakończenie konkursu: środa, 5 stycznia 2011 r., o godzinie 23:59

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)