Agora kupiła Moto.pl

Paweł Cebula

16.10.2007 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny epizod przejęć, podejmowania współpracy - tym razem na rodzimym "rynku". Portal motoryzacyjny Moto.pl poszerzył portfolio serwisów motoryzacyjnych i ogłoszeniowych spółki.

Agora nabyła prawa do serwisu od Dirnet sp. z o.o. oraz Moto.pl sp. z o.o., właściciela domeny. Z chwilą przejęcia serwisu rozpoczęto pracę nad przebudową i rozwojem serwisu pod kątem redakcyjnym i ogłoszeniowym.

Moto.pl jest obecny na polskim rynku od 1998 roku. Serwis prezentuje informacje z rynku motoryzacyjnego oraz ogłoszenia od osób fizycznych i pośredników w handlu samochodami.

Moto.pl dołącza do grupy serwisów ogłoszeniowych Agory, takich jak GazetaPraca, GazetaDom.pl, Komunikaty.pl i Jobspot.pl. Moto.pl będzie rozwijany niezależnie od serwisu Auto.Gazeta.pl.

Swoją drogą, to ostatnimi czasy Gazeta.pl strasznie zrobiła się nadaktywna. Przejęcia, współprace, startupy. Naprawdę dzieje się dużo i jak na razie dobrze. Znakomita większość decyzji Gazety przynosi profity - przyciągając do siebie użytkowników nie będących do końca zwolennikami papierowego wydania "Gazety Wyborczej".

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)