Alan Wake czy Nathan Drake - porównanie graficzne

Alan Wake czy Nathan Drake - porównanie graficzne

Alan Wake czy Nathan Drake - porównanie graficzne
Mateusz Gajewski
15.05.2010 16:16

Alan Wake jest świetnie wyglądającą grą. Koleś biegający po ciemnym lesie, pełnym nieznanych, tajemniczych sił po prostu miażdży i wyciska z Xboxa 360 ostatnie soki. Warto jednak zaznaczyć, że tytuł ten oprócz świetnej grafiki oferuje również niesamowicie interesującą i wciągającą historię. Książki, które zaczynają się przeobrażać w realne wizje? Brzmi interesująco. Wielbiciele powieści Kinga będą wniebowzięci. Pozostaje tylko pytanie, czy Alan Wake wygląda na tyle dobrze, że będzie w stanie pobić aktualnego króla grafiki - Uncharted 2?

Alan Wake jest świetnie wyglądającą grą. Koleś biegający po ciemnym lesie, pełnym nieznanych, tajemniczych sił po prostu miażdży i wyciska z Xboxa 360 ostatnie soki. Warto jednak zaznaczyć, że tytuł ten oprócz świetnej grafiki oferuje również niesamowicie interesującą i wciągającą historię. Książki, które zaczynają się przeobrażać w realne wizje? Brzmi interesująco. Wielbiciele powieści* Kinga* będą wniebowzięci. Pozostaje tylko pytanie, czy Alan Wake wygląda na tyle dobrze, że będzie w stanie pobić aktualnego króla grafiki - Uncharted 2?

Krótka piłka z naszej strony: kogo wolicie? Alana czy Nathana? Domyślamy się, że nie mieliście jeszcze okazji zagrania w pełną wersję gry Alan Wake, stąd też wspomożemy się materiałem wideo. Mamy dla Was film, który jest porównaniem graficznym obu wymienionych tytułów. Xbox 360 vs PlayStation 3. Alan Wake vs Uncharted 2. Do dzieła:

PS. Polecam oglądać wideo w najwyższej dostępnej rozdzielczości, a więc 720p.

Alan Wake - Uncharted 2 vs Alan Wake - Console War Graphics

Sami oceńcie, który tytuł wypada lepiej. Oczywiście na razie musimy bazować nasze opinie jedynie na tym materiale wideo. Ja powstrzymam się od głosu, gdyż nie widziałem jeszcze Alana "w żywe oczy". Dla mnie królem pozostaje Drake.

Rzuć okiem na Gry na konsole dla każdego - Xbox, PS3, Wii (ranking)

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)