Aliens Vs Predator 3 oficjalnie zapowiedziany!

Aliens Vs Predator 3 oficjalnie zapowiedziany!11.02.2009 19:05
Aliens Vs Predator 3 oficjalnie zapowiedziany!
Igor Chrustek

Pamiętacie jednego z najlepszych FPS-ów, jaki zawitał na komputery PC? Aliens vs Predator był grą dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. Każdy gracz zachwalał pod niebiosa przygodę w skórze dzielnego marine. Wąskie tunele, piknięcia radaru i masa syfu z innej galaktyki, który to czaił się na gracza w co ciemniejszych zakamarkach. Druga odsłona nie narobiła już tyle szumu w świecie gier wideo.

Może AvP3 coś zmieni? Tak jest! SEGA dziś ogłosiła, że studio Rebellion pracuje nad kolejną odsłoną gry o wesołych ufoludkach.

Pamiętacie jednego z najlepszych* FPS-ów*, jaki zawitał na komputery PC? Aliens vs Predator był grą dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. Każdy gracz zachwalał pod niebiosa przygodę w skórze dzielnego marine. Wąskie tunele, piknięcia radaru i masa syfu z innej galaktyki, który to czaił się na gracza w co ciemniejszych zakamarkach. Druga odsłona nie narobiła już tyle szumu w świecie gier wideo.

Może AvP3 coś zmieni? Tak jest! SEGA dziś ogłosiła, że studio Rebellion pracuje nad kolejną odsłoną gry o wesołych ufoludkach.

Planowo gra ma pojawić się jeszcze w 2010 roku, zaś pierwsze szczegóły na temat produkcji powinny wypłynąć na* e-wody* internetu już niebawem. Kontynuując tradycje, trójka będzie rasowym przedstawicielem gier celownikowych. Nie zdradzono jeszcze platformy, na którą ukaże się Aliens versus Predator 3. SEGA obiecuje, że nie zawiedzie fanów uniwersum Obcego. Dla dewelopera jest to niesamowita okazja, by zjednać sobie rosnące grono maniaków filmów oraz gier z Predatorem i ukochanymi przez nas Obcymi.

[Pip... pip... pip] Coś się zbliża. Ja już zaczynam wypatrywać pierwszych konkretów na temat AvP3!

Źródło: VG247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)