Alma straszy w komiksie F.E.A.R. 2 Project Origin

Alma straszy w komiksie F.E.A.R. 2 Project Origin03.11.2008 09:03
Michał Kowal

Alma to ta urocza dziewczynka, która pojawia się na końcu komiksu. Skoro wraca, to wraca też S.T.R.A.C.H. Najnowszy trailer nadchodzącej wielkimi krokami strzelanki oblanej horrorowym sosem przybiera postać ruchomego komiksu. To taka nowa moda wśród twórców gier. Podobnego zabiegu dopuścili się twórcy Dead Space i wyszło im chyba trochę lepiej. Jakby nie było komiks promujący F.E.A.R. 2 zły nie jest i warto go obejrzeć.

F.E.A.R. 2: Project Origin Exclusive DC Digital Comic HD

Alma to ta urocza dziewczynka, która pojawia się na końcu komiksu. Skoro wraca, to wraca też* S.T.R.A.C.H. *Najnowszy trailer nadchodzącej wielkimi krokami strzelanki oblanej horrorowym sosem przybiera postać ruchomego komiksu. To taka nowa moda wśród twórców gier. Podobnego zabiegu dopuścili się twórcy Dead Space i wyszło im chyba trochę lepiej. Jakby nie było komiks promujący *F.E.A.R. 2 *zły nie jest i warto go obejrzeć.

W ramach uzupełnienia newsa muszę wspomnieć, że po wielu zawirowaniach, gra która miała się nazywać Project Origin, ku uciesze fanów, odzyskała utracony tytuł (problemy z prawem) F.E.A.R. 2.

Premiera jeszcze tej jesieni na PC, PS3 i Xbox360.

Aż strach się bać.

Źródło: Gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)