Andrzej Wajda polskiej animacji. Projekt: Bober zdobywa sieć

Andrzej Wajda polskiej animacji. Projekt: Bober zdobywa sieć29.04.2008 14:00
miszka1

Od kilku dni pocztą pantoflową przekazywany jest link do produkcji Projekt: Bober, nakręconej przez 20 letniego Radka. Jest to siedmiominutowa animacja nakręcona w technice poklatkowej, która zachwyca połączeniem prostoty z bardzo ciekawymi i przede wszystkim - pomysłowymi efektami specjalnymi. Jak pisze sam twórca to Matrix domowej roboty. "Większość scen bezczelnie zgapiłem ze słynnej Trylogii oraz z trailera Projekt: Monster (Cloverfield)." Całkowity budżet produkcji to... zero złotych. Zobaczcie jak wygląda Projekt: Bober:

[swf]http://patrz.pl/player.partner.24.swf?id=330543&r=5&o=330543&w=24&color1=000000&color2=ffffff&color3=990000,425,349,8,ffffff[/swf]

Opublikowany w serwisie YouTube 10 marca br zebrał już 23 tys. odsłon, a po zdobyciu polskiego Wykopu (zawrotne 507 "wykopów") ruszył na podbój Digga, jednego z najczęściej odwiedzanych serwisów internetowych na świecie. Aż strach pomyśleć jaki ta "zeswedowana" wizja odniesie sukces. Nawiązując do moich poprzednich wpisów o filozofii swedowania, czy pewnym Angliku, który chce sam nakręcić profesjonalny film, warto napisać jedno: jeżeli chcecie robić filmy, po prostu je róbcie. Sukces lub porażka przyjdą same, w czasach wszechobecnego internetu, bardzo szybko.

Uzupełnienie: "Andrzej Wajda polskiej animacji" z tytułu powyższego wpisu to określenie, jakiego użył jeden z komentujących film w serwisie Digg.com.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)