Animowany przewodnik po polskim sukcesie [wideo]

Animowany przewodnik po polskim sukcesie [wideo]15.10.2010 12:26
Animowany przewodnik po polskim sukcesie [wideo]
Ireneusz Podsobiński

Expo 2010 w Szanghaju dawno za nami, więc pora byśmy w końcu dowiedzieli się, jak prezentują się filmiki przygotowane przez Platige Image specjalnie na tę okazję. Animowaną historię Polski Tomasza Bagińskiego mieliście już okazję obejrzeć, a teraz czas na Animowany przewodnik po polskim sukcesie Rafała Wojtunika (autor zapewnia, że "taki tytuł to naprawdę nie moja wina :)"). Enjoy!

Expo 2010 w Szanghaju dawno za nami, więc pora byśmy w końcu dowiedzieli się, jak prezentują się filmiki przygotowane przez Platige Image specjalnie na tę okazję. *Animowaną historię Polski *Tomasza Bagińskiego mieliście już okazję obejrzeć, a teraz czas na *Animowany przewodnik po polskim sukcesie *Rafała Wojtunika (autor zapewnia, że "taki tytuł to naprawdę nie moja wina :)"). Enjoy!

[cytat]"Animowany przewodnik po polskim sukcesie" prezentuje ekonomiczny potencjał kraju i zachęca do inwestycji. Myślą przewodnią filmu jest pokazanie pozytywnych przemian, jakie zaszły w Polsce w różnych dziedzinach życia w ciągu ostatnich dwudziestu lat. W przystępny i nadzwyczaj lekki sposób wyjaśnione zostają korzyści płynące z wejścia Polski do Unii Europejskiej i strefy Shengen, umocnienia się polskiej waluty, rozwoju edukacji i stabilności w trakcie niedawnego kryzysu ekonomicznego. Nad merytoryczną stroną "Przewodnika" czuwał dziennikarz ekonomiczny Witold Gadomski.[/cytat]

I jak Wam się podoba? Lekkie, łatwe i przyjemne. Ale ile w tym prawdy, to już wiedzą sami politycy ;)

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)