Anioł zstąpił na ziemię [zwiastun]

Anioł zstąpił na ziemię [zwiastun]11.04.2011 18:41
Anioł zstąpił na ziemię [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Mimo że film Passion Play miał festiwalową premierę we wrześniu ubiegłego roku, dopiero teraz pojawił się pierwszy zwiastun. Nie trudno z niego wywnioskować, że Megan Fox po raz kolejny otrzymała rolę ozdobną. A może trailer to tylko zmyłka? Mimo wszystko nie liczyłbym na pokaz talentu aktorskiego młodej Lisiczki.

Mimo że film *Passion Play *miał festiwalową premierę we wrześniu ubiegłego roku, dopiero teraz pojawił się pierwszy zwiastun. Nie trudno z niego wywnioskować, że Megan Fox po raz kolejny otrzymała rolę ozdobną. A może trailer to tylko zmyłka? Mimo wszystko nie liczyłbym na pokaz talentu aktorskiego młodej Lisiczki.

Fabuła: Nate jest muzykiem, który zniszczył sobie życie narkotykami. Pewnego dnia spotyka on dziewczynę ze skrzydłami, Lily, pokazywaną w cyrku jako dziwadło. Widząc w tym swoją szansę na odkupienie grzechów, Nate ratuje anioła z rąk brutalnego gangstera, Happy Shannona.

Passion Play wyreżyserował debiutant Mitch Glazer na podstawie własnego pomysłu. W rolach głównych występują Mickey Rourke, Megan Fox i Bill Murray. Film miał już premierę na festiwalu w Toronto, na którym zebrał przeciętne recenzje (IMDb 6.4/10). Do limitowanej dystrybucji kinowej trafi 6 maja 2011. Niecały miesiąc później (31 maja) pojawi się na półkach sklepowych.

392163014646050781

Foto: Impawards

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Warto na 3D? [zwiastun]
Warto na 3D? [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Fantasy na Marsie [zwiastun]
Fantasy na Marsie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Zombie na koniu [zwiastun]
Zombie na koniu [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)