Another Jason Statham Movie [zwiastun]

Another Jason Statham Movie [zwiastun]16.11.2010 17:36
Another Jason Statham Movie [zwiastun]
Michał Nowak

Dopiero co mieliśmy premierę zwiastuna Blitz, a już teraz można zobaczyć zapowiedź kolejnego, napakowanego akcją filmu z Jasonem Stathamem. Większość obrazów z udziałem Brytyjczyka wygląda podobnie i ten zdaje się nie odbiegać od reszty. Niektórzy będą się cieszyć, innych może to już nudzić. Małą różnicą jest fakt, że tym razem aktor nie będzie działał samotnie, ponieważ przyjdzie mu współpracować z Benem Fosterem. The Mechanic, to remake filmu z Charlesem Bronsonem z 1972 roku.

Dopiero co mieliśmy premierę zwiastuna Blitz, a już teraz można zobaczyć zapowiedź kolejnego, napakowanego akcją filmu z Jasonem Stathamem. Większość obrazów z udziałem Brytyjczyka wygląda podobnie i ten zdaje się nie odbiegać od reszty. Niektórzy będą się cieszyć, innych może to już nudzić. Małą różnicą jest fakt, że tym razem aktor nie będzie działał samotnie, ponieważ przyjdzie mu współpracować z Benem Fosterem.* The Mechanic*, to remake filmu z Charlesem Bronsonem z 1972 roku.

Fabuła: Arthur Bishop (Statham) jest profesjonalnym zamachowcem, najlepszym w swoim fachu. Jednak kiedy jego przyjaciel i mentor Harry (Sutherland) zostaje zamordowany, Bishop postanawia zemścić się na oprawcach. Jednak nie dokona wendetty samotnie, ponieważ o pomoc poprosi go syn Harry'ego (Foster). Bishop wprowadzi młodziana w tajniki swojego fachu.

The Mechanic reżyseruje Simon West (Con Air - lot skazańców, Lara Croft: Tomb Raider). W filmie występują Jason Statham, Ben Foster, Donald Sutherland, Mini Anden oraz Katarzyna Wolejnio. Amerykańska premiera 28 stycznia 2011.

Źródło: YouTube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)