Apokalipsa według Uwe Bolla [zwiastun]

Apokalipsa według Uwe Bolla [zwiastun]03.11.2009 13:35
storm
storm
Ireneusz Podsobiński

Uwe Boll to niezwykle płodny reżyser. Ale jak wiadomo, ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Nie tak dawno temu ukazał się zwiastun biograficznego filmu Schmeling, a już dzisiaj mam dla Was trailery dwóch kolejnych produkcji. Jedną z nich jest spojrzenie Bolla na koniec świata - Storm. Temat ostatnio nośny, więc i Uwe musiał dołożyć do niego swoje trzy grosze. Drugą produkcją jest Darfur, traktujący o masakrze w tytułowym regionie. Czy któryś film jest godny uwagi? Najlepiej oceńcie to sami.

Uwe Boll to niezwykle płodny reżyser. Ale jak wiadomo, ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Nie tak dawno temu ukazał się zwiastun biograficznego filmu Schmeling, a już dzisiaj mam dla Was trailery dwóch kolejnych produkcji. Jedną z nich jest spojrzenie Bolla na koniec świata - *Storm. *Temat ostatnio nośny, więc i Uwe musiał dołożyć do niego swoje trzy grosze. Drugą produkcją jest Darfur, traktujący o masakrze w tytułowym regionie. Czy któryś film jest godny uwagi? Najlepiej oceńcie to sami.

STORM

// < ![CDATA[

//

Fabuła: Deszcz, umierające zwierzęta i krwisto-czerwony księżyc - nie najlepiej dzieje się na pewnej wsi, gdzie mieszka Tom z żoną Gillian i synem Grahamem. Zanim wysiada prąd, rodzina ogląda w telewizji relacje z naturalnych katastrof na całym świecie. Niedługo później w ich posiadłości zjawia się chory i zziębnięty Silas, który twierdzi, że nadszedł koniec świata, a oni zostali oszczędzeni. Jego słowa mogłyby się wydać absurdalne, gdyby nie fakt, że wszystko zniknęło - sąsiedzi, zwierzęta, samochody.

W rolach głównych występują Luke Perry, Lauren Holly, Steve Bacic i Cole Heppell. Premiera planowana jest na 5 listopada 2009 na festiwalu American Film Market.

DARFUR

// < ![CDATA[

//

Fabuła: Od 2003 roku kryzys w Darfurze pochłonął życie 300 tysięcy cywilów. 2,8 milionów mieszkańców zostało przesiedlonych w głąb Sudanu. Milicja Janjaweed i Sudańskie Oddziały Rządowe były odpowiedzialne za większość gwałtów, tortur i morderstw. 3,8 milionów ludzi jest zależnych od międzynarodowej pomocy. Połowa z nich jest poza możliwością otrzymania takiej pomocy. W 2009 roku grupa międzynarodowych dziennikarzy odwiedziła wioskę w Darfurze. To, co zobaczyli, zmieniło ich na zawsze...

W rolach głównych występują Edward Furlong, Billy Zane i Kristianna Loken (co za gwiazdorska obsada). Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Druga Ziemia [zwiastun]
Druga Ziemia [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
It's alive! [zwiastun]
It's alive! [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Elektryczna pożywka [zwiastun]
Elektryczna pożywka [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Zaraza szaleńców [zwiastun]
Zaraza szaleńców [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)