Apple wprowadza na rynek nowe limitowane AirPodsy z okazji Roku Bawoła

Strona głównaApple wprowadza na rynek nowe limitowane AirPodsy z okazji Roku Bawoła
07.01.2021 16:47
Limitowana edycja AirPodsów z okazji początku chińskiego roku Bawoła.
Limitowana edycja AirPodsów z okazji początku chińskiego roku Bawoła.
Źródło zdjęć: © apple.com.cn
Mateusz Czerniak
Mateusz Czerniak

Jak pisze portal "Engadget", nowe AirPodsy wyróżniają się wygrawerowaną ikoną bawoła na etui ładującym, która jest również nadrukowana na pudełku, w którym znajduje się urządzenie. Limitowana wersja dostępna jest jedynie w wybranych regionach Azji, m.in. w Chinach, Hongkongu, Singapurze, Tajwanie i Malezji.

Tego rodzaju znak graficzny na produkcie Apple'a ma uczcić rozpoczęcie się Chińskiego Nowego Roku, które nastąpi 12 lutego. 2021 rok będzie właśnie rokiem Bawoła.

"Engadget" zauważa, że edycja ta wydaje się kosztować tyle samo, co regularna wersja bez grawerowania.

Według chińskiego Apple Store'a do sprzedaży udostępniono jedynie 25400 par tych słuchawek, ale nie jest do końca jasne czy to liczba tylko dla Chin, czy dla wszystkich regionów, w których są one dostępne. Ponadto, każdy klient może kupić tylko dwie pary, co najprawdopodobniej utrudni proceder masowego wykupowania i odsprzedawania produktu.

Ci, którzy ze względu na swoją lokalizację nie mogą zakupić słuchawek z tej edycji, mają jednak możliwość otrzymania AirPodsów z grawerem bawoła w inny sposób. Klienci mogą bowiem przy kupowaniu AirPodsów Pro wybrać emoji, które zostanie wygrawerowane na ich etui. Jedną z dostępnych opcji jest właśnie emoji bawoła. Nie jest to dokładnie ta sama ikona, ale z pewnością tego rodzaju zabieg pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które kosztowałoby sprowadzenie produktu z Azji.

Oddaj głos i wygraj 5000 złotych. Weź udział w plebiscycie Imperatory WP i wybierz najlepszy sprzęt elektroniczny roku 2020.

398103042429894816
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)