Army of Two: The 40th Day - pierwszy screen i informacje

Army of Two: The 40th Day - pierwszy screen i informacje13.03.2009 09:00
Army of Two: The 40th Day - pierwszy screen i informacje
Mateusz Gajewski

Pamiętacie jeszcze Army of Two? Nie? To ten tytuł od studia EA, gdzie mogliśmy się wcielić w postacie Salema i Riosa - dwóch "madafaków", którzy współpracując ze sobą byli w stanie zawojować cały świat. Okazuje się, że jeszcze w tym roku otrzymamy sequel "Armii Dwóch". I co najważniejsze nie jest to jakaś plotka, czy domysł, ale informacja oficjalna pochodząca od ElectronicArts.

Pamiętacie jeszcze Army of Two? Nie? To ten tytuł od studia EA, gdzie mogliśmy się wcielić w postacie Salema i *Riosa *- dwóch "madafaków", którzy współpracując ze sobą byli w stanie zawojować cały świat. Okazuje się, że jeszcze w tym roku otrzymamy sequel "Armii Dwóch". I co najważniejsze nie jest to jakaś plotka, czy domysł, ale informacja oficjalna pochodząca od ElectronicArts.

Army of Two: The 40th Day, bowiem taki tytuł będzie nosiła nowa produkcja, zostanie zaprojektowana na trzy systemy: Xbox 360, PS3 i PSP.

Akcja gry będzie miała miejsce w Szanghaju, który miotany jest dziwnymi i nad wyraz częstymi katastrofami. Okazuje się, że na miasto najechała tajemnicza organizacja.* Rios* i Salem znajdują się w złym miejscu o złej porze, jednak po raz kolejny udowodnią, że są właściwym zespołem do tego typu roboty. W grze duży nacisk zostanie położony na tryb współpracy. Gracze będą więc ponownie mogli zaprosić do współpracy swoich znajomych, tym razem w celu odkrycia zagadki "Czterdziestego Dnia".

Brzmi ciekawie, prawda? Nie wiem jak Wam, ale mi pierwsza część bardzo przypadła do gustu. Grając razem ze znajomymi świetnie się bawiliśmy, a dzięki opcji rozmowy i pozytywnemu nastawieniu małe niedoróbki tego tytułu przemknęły nam koło oka. Trzymam kciuki, aby i tym razem było podobnie.

Źródło: gamingshogun

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)