UbiSoft wreszcie przybliżyło, jeśli można tak to ująć, termin premiery obu flagowych tytułów firmy. Kontynuacja Assassin's Creed oraz kolejna odsłona Splinter Cell ukażą się jeszcze przed marcem 2010 roku, czyli jeszcze w tym - 2009 roku fiskalnym. Deweloperom radzę, by Ci przysiedli nieco przy obu grach, by nie okazało się, że gramy w zabugowaną produkcję. Idealnym momentem dla Ubi wydawać się mogą Święta Bożonarodzeniowe - jest to chyba najlepsze posunięcie, by zarobić na nadchodzących grach.

bETfGyOd

*UbiSoft *wreszcie przybliżyło, jeśli można tak to ująć, termin premiery obu flagowych tytułów firmy. Kontynuacja Assassin's Creed oraz kolejna odsłona Splinter Cell ukażą się jeszcze przed marcem 2010 roku, czyli jeszcze w tym - 2009 roku fiskalnym. Deweloperom radzę, by Ci przysiedli nieco przy obu grach, by nie okazało się, że gramy w zabugowaną produkcję. Idealnym momentem dla *Ubi *wydawać się mogą Święta Bożonarodzeniowe - jest to chyba najlepsze posunięcie, by zarobić na nadchodzących grach.

Ponadto, poczas konferencji, *Ubi *potwierdziło ponownie, że Conviction pozostanie tytułem stworzonym tylko i wyłącznie z myślą o Xboksie 360. Miejmy nadzieję, że Sam Fisher cichaczem wtargnie na pozostałe platformy. Która z tych gier wydaje się Wam bardziej smakowitym kąskiem? *Ja Altaira sobie odpuszczę. *

Komentarze (0)
bETfGyPb