Assassin's Creed 2 w czasach Rewolucji Francuskiej?

Assassin's Creed 2 w czasach Rewolucji Francuskiej?

Assassin's Creed 2 w czasach Rewolucji Francuskiej?
Igor Chrustek
27.11.2008 16:00

Dziś rano świat obiegła kolejna nowina, która bezpośrednio wiąże się z kontynuacją Assassin's Creed. Jak już wiemy, UbiSoft oficjalnie potwierdziło, że prace nad sequelem już trwają. Czego zatem możemy się spodziewać? Podczas kręcenia GameTrailers Bonus Round Wedbush Morgan zdradził, że czas akcji w AC2 zostanie przeniesiony kilkaset lat do przodu, cytując: czyli jakoś do XVIII wieku. Co ciekawe, Morgan przypuszcza, że tłem dla całej fabuły będzie Rewolucja Francuska. UbiSoft szybko skomentowało całą sprawę.

Dziś rano świat obiegła kolejna nowina, która bezpośrednio wiąże się z kontynuacją Assassin's Creed. Jak już wiemy, *UbiSoft oficjalnie potwierdziło, że prace nad sequelem już trwają. Czego zatem możemy się spodziewać? Podczas kręcenia GameTrailers Bonus Round Wedbush Morgan zdradził, że czas akcji w AC2 zostanie przeniesiony kilkaset lat do przodu, cytując: czyli jakoś do XVIII wieku. Co ciekawe, Morgan *przypuszcza, że tłem dla całej fabuły będzie Rewolucja Francuska. UbiSoft szybko skomentowało całą sprawę.

Jest to jedynie pogłoska, a my tego typu informacji nie zamierzamy komentować - takie słowa znalazły się w oficjalnym oświadczeniu Ubi dotyczącym rzekomego wycieku informacji na temat fabuły gry. Czy Wedbush Morgan ma rację? Twórcy AC2 nie powinni ponownie zanurzać graczy w czasach z pierwszej części. Pewniakiem *Altair *będzie miał okazję poskakać po dachach nowocześniejszych budynków, niz tych z części pierwszej. Wystarczy czekać na oficjalne informacje od samego Ubi.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)