Assassin’s Creed: Brotherhood - okładka, długość gry itp.

Strona głównaAssassin’s Creed: Brotherhood - okładka, długość gry itp.
12.05.2010 23:47
Assassin’s Creed: Brotherhood - okładka, długość gry itp.
Mateusz Gajewski
Mateusz Gajewski

Ubisoft oficjalnie zapowiedział już grę Assassin's Creed: Brotherhood. Plotki na jej temat pojawiły się już jakiś czas temu (m.in. na początku maja). Gra ma być następstwem przygód Ezio i także w niej będziemy kierować poczynaniami tego bohatera. Głównym zadaniem będzie walka z Zakonem Templariuszy, a sam Ezio przybierze postać Master Assassina (Wielkiego Mistrza). Miejscem wydarzeń ma być stolica Włoch - Rzym. Wiemy już także ile czasu zajmie ukończenie wątku dla jednego gracza oraz jak będzie wyglądała okładka gry.

bESjPuth

Ubisoft oficjalnie zapowiedział już grę Assassin's Creed: Brotherhood. Plotki na jej temat pojawiły się już jakiś czas temu (m.in. na początku maja). Gra ma być następstwem przygód Ezio i także w niej będziemy kierować poczynaniami tego bohatera. Głównym zadaniem będzie walka z Zakonem Templariuszy, a sam* Ezio* przybierze postać Master Assassina (Wielkiego Mistrza). Miejscem wydarzeń ma być stolica Włoch - Rzym. Wiemy już także ile czasu zajmie ukończenie wątku dla jednego gracza oraz jak będzie wyglądała okładka gry.

*Ezio *będzie musiał poprowadzić swoich przyjaciół z Bractwa, aby skutecznie pozbyć się najwyższych rangą członków Zakonu Templariuszy. Co ciekawe w grze pojawi się także tryb multi. Ma się on koncentrować na wcielaniu się w rolę Templariuszy i prób eliminacji Assassinów. Role się więc odwracają. Każdy gracz będzie mógł wybrać jednego z kilku dostępnych bohaterów, dobrać mu broń, umiejętności, a także techniki zabijania. Przygotowano kilka typów rozgrywki, jednak na razie nic o nich nie wiadomo.

Kampania dla GRRRacza pojedynczego powinna trwać około 15 godzin. Tak przewidują autorzy gry, którzy rzetelnie przyznają się do tego, iż kilka elementów w Brotherhood to rzeczy, jakie nie trafiły do pełnej wersji Assassin's Creed 2. Możemy więc liczyć na solidną porcję akcji.

bESjPutj

Poniżej oficjalna okładka zapowiedzianej gry.

381020552703721194
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/05/AssassinsCreedBrotherhood1.jpg)
Udostępnij:
bESjPutt
Komentarze (0)
bESjPuuf