ATAK POSTACI Z GIER!!!

ATAK POSTACI Z GIER!!!23.09.2009 13:05
cloverbrawl
cloverbrawl
Szymon Adamus

WŁĄCZCIE TELEWIZOR ALBO RADIO! Albo nie! Szkoda czasu! Nie włączajcie tylko od razu uciekajcie! Zanim zgniecie Was Mario albo gigantyczny krab...

WŁĄCZCIE TELEWIZOR ALBO RADIO! Albo nie! Szkoda czasu! Nie włączajcie tylko od razu uciekajcie! Zanim zgniecie Was Mario albo gigantyczny krab...

To nie Godzilla, to nie King Kong to nawet nie potwór z Cloverfielda. To postaci z gier niszczą aktualnie wszystkie większe miasta świata! Nad Poznaniem latają helikoptery z Half Life, a po ulicach biegają niebieskie stworki z Pac-Mana! Wredne gnojki są szybkie!

Ale gdzie indzie j tak jest gorzej:

Zapis ucieczki tych gości to Cloverbrawl. Nie wiem jakim cudem oni to zdążyli wrzucić na You Tube, ale piszą tam, że jeśli film obejrzy dostatecznie dużo osób, to będą uciekali dalej. W regularnych odcinkach.

Mam nadzieję, że idąc jutro po bułki na śniadanie (jeśli oczywiście przeżyję do jutra) nie natknę się na... no właśnie. Na kogo? Jaka postać z gier wydaje się Wam najgroźniejsza? Oczywiście Kratos czy Pyramid Head wydają sie oczywistym wyborem, ale gdy człowiek nad tym dłużej pomyśli to taki Mario też potrafi zadać ból. W grze skakanie po głowie wydaje się zabawne, ale jakby mi ten wąsaty hydraulik wskoczył na czaszkę to wózek inwalidzki gwarantowany!

Albo ludziki z Patapon. Przecież to regularna armia uzbrojona po zęby!

Lara Croft też mogłaby udusić człowieka z swoimi największymi atutami... i nie mam na myśli rąk.

Kogo Wy się boicie?

Źródło: scifisquadYou Tube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)