Awaryjność Xboxa 360 jest ogromna!

Awaryjność Xboxa 360 jest ogromna!

Awaryjność Xboxa 360 jest ogromna!
Michał Szukalski
04.07.2007 16:32

Stopień awaryjności Xboxa 360 stał się już legendą. Po sieci krążą informacje o rysującej nośniki konsoli, która ponadto potrafi się bardzo szybko przegrzać. Warto przejrzeć fora internetowe, w których zdenerwowani użytkownicy wylewają swoje żale, w tematach specjalnie poświęconych problemom sprzętowym z dzieckiem Microsoftu.

Producent szacował, że awarii ulega od 3% do 5% maszyn. Inne źródła podają, że psuje się nawet 33% sprzedanych konsol. Nie są to puste słowa - DailyTech przeprowadził ankietę wśród sprzedawców, którzy oferują konsolę Microsoftu wraz z możliwością wykupu dodatkowej, realizowanej na koszt sklepu gwarancji. Przedstawiciel Best Buy także stwierdził, że do sklepu wraca około 1/3 – 1/4 konsol.

[cytat][/cytat]

[cytat]Stopień awaryjności Xboxa 360 stał się już legendą. Po sieci krążą informacje o rysującej nośniki konsoli, która ponadto potrafi się bardzo szybko przegrzać. Warto przejrzeć fora internetowe, w których zdenerwowani użytkownicy wylewają swoje żale, w tematach specjalnie poświęconych problemom sprzętowym z dzieckiem Microsoftu.

Producent szacował, że awarii ulega od 3% do 5% maszyn. Inne źródła podają, że psuje się nawet 33% sprzedanych konsol. Nie są to puste słowa - DailyTech przeprowadził ankietę wśród sprzedawców, którzy oferują konsolę Microsoftu wraz z możliwością wykupu dodatkowej, realizowanej na koszt sklepu gwarancji. Przedstawiciel Best Buy także stwierdził, że do sklepu wraca około 1/3 – 1/4 konsol.[/cytat]

[cytat]

Niezidentyfikowana osoba z EB Games oceniła, że awaryjność opisywanej platformy jest ogromna, a konkurencja(PS3, Wii) jest niezawodna w 99%. Co na to producent?

Pracownicy Microsoftu nadal zachowują się jakby nie dostrzegali problemu: Todd Holmdahl stwierdził: awaryjność naszego sprzętu nie jest zbyt wysoka. Większość ludzi jest zadowolona z zakupu.

Portal 360 Gamer opublikował również przerażającą informację na temat nowego klocka. W Wielkiej Brytanii do serwisu trafia od 1500 do 2500 konsol. Dziennie!

Ile w tych informacjach jest prawdy – nie wiem. Jedno jest jednak jasne – Xbox 360 jest wadliwy i jego zakup może wiązać się z krzątaniną po serwisach.[/cytat]

[cytat]Źródła: 360 Gamer ; DailyTech

Foto: Wikipedia.org [/cytat]

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)