Awatar Shyamalana [spot]

Awatar Shyamalana [spot]
Ireneusz Podsobiński

05.02.2010 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dość sceptycznie podchodziłem do flirtu M. Night Shyamalana z fantasy, ale powoli zaczynam się przekonywać. Właśnie ukazał się spot z Super Bowl do Ostatniego Władcy Wiatru, będącego adaptacją animowanego serialu Awatar: Legenda Aanga. Można być pewnym jednego - reżyser zadbał o piękną i efektowną stronę wizualną. Pozostaje zatem pytanie, czy po okropnym Zdarzeniu zrehabilituje się także fabularnie i opowie ciekawą historię? Trzymam kciuki, bo co by nie mówić o jego ostatniej wpadce, cenię sobie Shyamalana za wcześniejsze dzieła. Może odrobina magii rozbudziła w nim nowe pokłady pomysłów?

Dość sceptycznie podchodziłem do flirtu M. Night Shyamalana z fantasy, ale powoli zaczynam się przekonywać. Właśnie ukazał się spot z Super Bowl do Ostatniego Władcy Wiatru, będącego adaptacją animowanego serialu *Awatar: Legenda Aanga. *Można być pewnym jednego - reżyser zadbał o piękną i efektowną stronę wizualną. Pozostaje zatem pytanie, czy po okropnym Zdarzeniu zrehabilituje się także fabularnie i opowie ciekawą historię? Trzymam kciuki, bo co by nie mówić o jego ostatniej wpadce, cenię sobie Shyamalana za wcześniejsze dzieła. Może odrobina magii rozbudziła w nim nowe pokłady pomysłów?

Opis dystrybutora: Film zrealizowany na podstawie znanego serialu dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

The Last Airbender wyreżyserował M. Night Shyamalan. W rolach głównych występują debiutant Noah Ringer jako Aang i Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy) jako Zuko. Polska premiera planowana jest na 3 września 2010.

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)