Bądź jak Snake! MGS4 headset

Bądź jak Snake! MGS4 headset

Bądź jak Snake! MGS4 headset
Igor Chrustek
16.04.2008 15:00

Hype towarzyszący nadchodzącemu Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots, jest niewyobrażalny. Jeszcze nigdy w historii gier, emeryt nie budził tylu emocji. Konami, pragnące zarobić jak największą ilość pieniędzy, wypuszcza bundle packi, figurki, osobne krążki z muzyką, a teraz - specjalny headset. Jego oryginalność tkwi w designie. Bajer jest stylizowany na na solid-eye, który Snake posiada. Poza wyglądem, tak naprawdę jest to malutkie urządzenie, podobne do tych, które oferują dealerzy telefonów komórkowych. Plotka, która niedawno obiegła internet, okazała się prawdą.

Hype towarzyszący nadchodzącemu Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots, jest niewyobrażalny. Jeszcze nigdy w historii gier, emeryt nie budził tylu emocji. Konami, pragnące zarobić jak największą ilość pieniędzy, wypuszcza bundle packi,* figurki,* osobne krążki z muzyką, a teraz - specjalny headset. Jego oryginalność tkwi w designie. Bajer jest stylizowany na na solid-eye, który Snake posiada. Poza wyglądem, tak naprawdę jest to malutkie urządzenie, podobne do tych, które oferują dealerzy telefonów komórkowych. Plotka, która niedawno obiegła internet, okazała się prawdą.

Bezprzewodowa słuchawka przyda się do rozgrywek online. Producenci tego cacka pomyśleli o komórkach, z którmi headset jest kompatybilny. Wszystko dzięki transmisji poprzez bluetooth. Urządzenie pojawi się na amerykańskim rynku już podczas premiery MGS4, czyli 12 czerwca. Headset umożliwia 8 godzin rozmów non stop. Jego to zasięg 10 metrów. Funkcja auto-off oszczędzi energię w bateriach, a malutka walizeczka pozwoli na bezpieczny transport urządzenia. Lans dla każdego fana serii już za 60$.

Obraz

Źródło: slashphone

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)