Barbie i Ken wspólnie w Toy Story

Barbie i Ken wspólnie w Toy Story

Ireneusz Podsobiński
25.08.2008 10:00

Jodi Benson, która aktualnie promuje bajkę Little Mermaid: Ariel's Beginning, zdradziła, że powróci w Toy Story 3 w roli Barbie. Partnerować jej będzie Michael Keaton jako Ken - może jakiś romansik się szykuje. Na tym oczywiście nie koniec gwiazdorskiej obsady filmu animowanego, powstającego w technice 3D. Ponownie usłyszymy głosy Toma Hanksa, Tima Allena, Joan Cusack, Dona Ricklesa, Wallace'a Shawna, Estelle Harris, Johna Ratzenbergera i Neda Beatty.

Jodi Benson, która aktualnie promuje bajkę *Little Mermaid: Ariel's Beginning, *zdradziła, że powróci w Toy Story 3 w roli Barbie. Partnerować jej będzie Michael Keaton jako Ken - może jakiś romansik się szykuje. Na tym oczywiście nie koniec gwiazdorskiej obsady filmu animowanego, powstającego w technice 3D. Ponownie usłyszymy głosy Toma Hanksa, Tima Allena, Joan Cusack, Dona Ricklesa, Wallace'a Shawna, Estelle Harris, Johna Ratzenbergera i Neda Beatty.

Historia koncentruje się wokół wadliwego działania Buzza Lightyeara. Po którymś razie zostaje wysłany z powrotem do Taiwanu, gdzie powstał. Zabawki z pokoju Andy'ego pod przywództwem Woody'ego ruszają na ratunek przyjacielowi, gdyż w fabryce czeka go zagłada. Toy Story 3 trafi do amerykańskich kin 18 czerwca 2010. Osobiście daleko mi do ekscytacji, gdyż do tej pory nie obejrzałem nawet pierwszych dwóch części. Do animacji Pixara pod szyldem Disneya podchodzę z dystansem, bo pomimo wprowadzania humoru to nadal tylko bajki dla dzieci.

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)