Bardzo nietypowy zegarek oparty na diodach LED

Obrazek: Zegarek DT1
Obrazek: Zegarek DT1
Keroth

26.09.2007 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak nietypowego gadżetu jeszcze nie widziałem, a jak już zobaczyłem, to od razu uznałem, że muszę go Wam - fanom gadżetów zaprezentować. Zegarek DT1, nowa propozycja od firmy Fusion, jest w pełni oparty na diodach LED i wygląda... zresztą zobaczcie sami jak wygląda.

Tak nietypowego gadżetu jeszcze nie widziałem, a jak już zobaczyłem, to od razu uznałem, że muszę go Wam - fanom gadżetów zaprezentować. Zegarek DT1, nowa propozycja od firmy Fusion,* *jest w pełni oparty na diodach LED i wygląda... zresztą zobaczcie sami jak wygląda.

Najważniejsze zdaje się być w tym momencie pytanie - jak na podstawie tego urządzenia odczytuje się czas? Otóż z... kropek i kwadracików. I tak - największe kropki, to godziny. Te rząd głębiej ku środkowi symbolizują minuty, zaś sekundy odczytuje się z kwadracików. Poniżej prezentuję pełny schemat "odszyfrowywania" zegarka.

Obrazek: Jak odczytać zegarek DT1?
Obrazek: Jak odczytać zegarek DT1?

Cena urządzenia wydaje się być całkiem sensowna - 150 dolarów. Jest tylko jeden poważny problem - na dzień dzisiejszy gadżet dostępny jest wyłącznie na terenie Japonii.

Źródła i fot.: Coolbuzz, AudioCubes.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)