Bardzo nietypowy zegarek oparty na diodach LED

Strona głównaBardzo nietypowy zegarek oparty na diodach LED
26.09.2007 19:00
Obrazek: Zegarek DT1
Obrazek: Zegarek DT1
 Keroth
Keroth

Tak nietypowego gadżetu jeszcze nie widziałem, a jak już zobaczyłem, to od razu uznałem, że muszę go Wam - fanom gadżetów zaprezentować. Zegarek DT1, nowa propozycja od firmy Fusion, jest w pełni oparty na diodach LED i wygląda... zresztą zobaczcie sami jak wygląda.

bETloAgl

Tak nietypowego gadżetu jeszcze nie widziałem, a jak już zobaczyłem, to od razu uznałem, że muszę go Wam - fanom gadżetów zaprezentować. Zegarek DT1, nowa propozycja od firmy Fusion,* *jest w pełni oparty na diodach LED i wygląda... zresztą zobaczcie sami jak wygląda.

Najważniejsze zdaje się być w tym momencie pytanie - jak na podstawie tego urządzenia odczytuje się czas? Otóż z... kropek i kwadracików. I tak - największe kropki, to godziny. Te rząd głębiej ku środkowi symbolizują minuty, zaś sekundy odczytuje się z kwadracików. Poniżej prezentuję pełny schemat "odszyfrowywania" zegarka.

Obrazek: Jak odczytać zegarek DT1?
Obrazek: Jak odczytać zegarek DT1?

Cena urządzenia wydaje się być całkiem sensowna - 150 dolarów. Jest tylko jeden poważny problem - na dzień dzisiejszy gadżet dostępny jest wyłącznie na terenie Japonii.

bETloAgn

Źródła i fot.: Coolbuzz, AudioCubes.com

Udostępnij:
bETloAgx
Komentarze (0)
bETloAhj