Baterie łazienkowe do 150 zł

Baterie łazienkowe do 150 zł

Baterie łazienkowe do 150 zł to proste, lecz solidne urządzenia
Baterie łazienkowe do 150 zł to proste, lecz solidne urządzenia
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/AlexRaths
Tomasz Karkuć
17.09.2017 13:42

Zniszczona bateria łazienkowa, z której kapie woda, wymaga wymiany. Obawiacie się wysokich kosztów? Znaleźliśmy solidne baterie umywalkowe do 150 zł. Oto nasze propozycje.

Bateria łazienkowa Omnires Yukon YK3319

Jeśli szukacie wyjątkowo taniej baterii łazienkowej, to na pewno spodoba wam się model Yukon YK3319 od firmy Omnires. Jest to bateria łazienkowa stojąca, co oznacza, że przytwierdza się ją bezpośrednio do umywalki.

Dużą zaletą tej baterii łazienkowej jest obrotowa wylewka, która w przypadku urządzeń do 150 zł wcale nie jest standardem. Dzięki obrotowej wylewce zamontowanej w baterii łazienkowej Omnires będziecie mogli skierować strumień wody w dowolne miejsce umywalki.

Warto wspomnieć, że wylewka tej baterii łazienkowej ma całkiem spory zasięg, który wynosi ponad 15 cm. Pamiętajcie, że im większy zasięg wylewki, tym bardziej komfortowo korzysta się z danej baterii umywalkowej.

Bateria łazienkowa Ferro Rosa

Ścienne baterie powoli wychodzą z użycia, jednak w niektórych łazienkach instalacja poprowadzona jest do końca ściany, co wymusza montaż tego rodzaju urządzeń. Bateria łazienkowa Ferro Rosa jest wykonana z solidnego mosiądzu pokrytego chromem, który zapewnia ochronę przed rysami i otarciami.

Model Ferro Rosa jest jednouchwytową baterią łazienkową do 150 zł, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem przy regulacji temperatury wody. Baterie umywalkowe z jednym uchwytem są też postrzegane jako bardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenia, bo podczas korzystania z nich zużywa się mniej wody.

Bateria łazienkowa Deante Funkia BEF 021M

Osoby, które chcą kupić naprawdę małą baterię łazienkową do 150 zł, powinny wybrać model Deante Funkia BEF 021M. Korpus tej kompaktowej baterii do umywalki ma wysokość zaledwie 13,7 cm, a wylewka 10,2 cm. Bateria łazienkowa Deante jest więc idealnym sprzętem do montażu w niewielkich umywalkach, które często znajdują się w ciasnych toaletach.

Mimo swoich niepozornych rozmiarów, bateria łazienkowa od Deante została wyposażona w perlator napowietrzający strumień wody. Perlator czyni tę baterię łazienkową ekonomiczną, bo pozwala wypuścić z niej strumień o normalnej objętości i ciśnieniu, który zawiera jednak mniej wody.

Bateria łazienkowa Cooke&Lewis Edip

Jeśli lubicie nowoczesne rozwiązania, to bateria łazienkowa Cooke&Lewis Edip będzie dla was idealna. Na szczególną uwagę zasługuje uchwyt baterii łazienkowej firmy Cooke&Lewis, który ciągnie się do siebie, a nie podnosi do góry jak w przypadku standardowych urządzeń. Dla niektórych osób może to być mało praktyczne rozwiązanie, lecz na pewno dodaje ono elegancji tej nowoczesnej baterii umywalkowej do 150 zł.

Atutem baterii łazienkowej Cooke&Lewis Edip jest też ceramiczna głowica, która umożliwia dokładniejszą regulację strumienia wody. W wielu niedrogich bateriach łazienkowych montuje się jednak mniej praktyczne głowice mosiężne.

Bateria łazienkowa Kuchinox Luga BQL 022D

Jedną z najbardziej ekonomicznych baterii łazienkowych do 150 zł jest z pewnością model Kuchinox Luga BQL 022D. Jest to sztorcowa bateria do umywalki, która posiada jeden uchwyt ograniczający zużycie wody. Poza tym bateria łazienkowa marki Kuchinox charakteryzuje się dwupoziomowym przepływem – pierwszy poziom ma na celu oszczędzanie wody, a drugi pozwala wypuścić pełny strumień.

Korpus tej baterii umywalkowej jest pokryty chromem, który przeciwdziała drobnym uszkodzeniom urządzenia. Natomiast głowica modelu Luga jest ceramiczna, a przez to odporna na osadzanie się kamienia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)