Batman: Arkham Asylum - pierwsze oceny

Batman: Arkham Asylum - pierwsze oceny

Batman
Batman
Mateusz Gajewski
25.08.2009 12:25

Do tej pory każdy GRRRacz powinien mieć już swoje własne zdanie na temat nowej gry opowiadającej o przygodach człowieka-nietoperza. Niestety większość z nas nie miała jednak jeszcze tego tytułu w swoich rękach, dlatego też w zastanowieniach nad ewentualnym kupnem mogą nam pomóc recenzje i pierwsze oceny innych. Zobaczmy jak grę Batman: Arkham Asylum ocenili Game Informer, Strategy Informer, Play.tm i Eurogamer.

Do tej pory każdy GRRRacz powinien mieć już swoje własne zdanie na temat nowej gry opowiadającej o przygodach człowieka-nietoperza. Niestety większość z nas nie miała jednak jeszcze tego tytułu w swoich rękach, dlatego też w zastanowieniach nad ewentualnym kupnem mogą nam pomóc recenzje i pierwsze oceny innych. Zobaczmy jak grę Batman: Arkham Asylum ocenili* Game Informer, Strategy Informer, Play.tm i Eurogamer*.

Game Informer 95/100: "Batman: Arkham Asylum to tegoroczny odpowiednik Bioshocka, ale nie tylko dzięki możliwościom interakcji z otoczeniem, ale dzięki temu, że innowacje są tam gdzie innowacji było potrzeba i co więcej, gra dostarcza nam przygodę jakiej jeszcze nie było”.

Strategy Informer 95/100: "Niesamowita ilość zgrabnych ruchów Batmana sprawia, że granie jego postacią nie tylko jest niezwykle satysfakcjonujące, ale także podnosi na duchu – i tak właśnie powinno być. Rycerz Ciemności jest superbohaterem i grając w Arkham Asylum rzeczywiście można się poczuć jak rycerz, gdy pokonujemy przeciwników niszczycielską siłą odgłosy wewnątrz podpowiadają, że jesteśmy ikoną."

Play.tm 94/100: "Czy więc Arkham Asylum jest grą, na którą Batman zasłużył? Tak. Zdecydowanie. A nawet czymś więcej… Dla gier jest tym, czym Batman Begins I The Dark Knight były dla filmów - Batman: Arkham Asylum jest bez dwóch zdań najlepiej przedstawioną grą wideo, w której zaprezentowanie postaci jest niesamowicie wyraziste.”

Eurogamer 90/100: "Większość niedoróbek gameplayu wydaje się znikać, kiedy weźmie się pod uwagę to, ile rzeczy Arkham Asylum robi naprawdę dobrze. Rzadko kiedy gra usprawiedliwia bohatera w tak satysfakcjonujący sposób. Arkham Asylum przedstawia praktycznie każdy aspekt trwającego uroku Batmana”.

Gra w wersji konsolowej pojawi się u nas 28 sierpnia, a wersja PC trafi do sklepów 18 września.

Źródło: joystiq

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)