Best Buy rozdaje Herosów na HD DVD

Best Buy rozdaje Herosów na HD DVD22.10.2007 14:53
Best Buy rozdaje Herosów na HD DVD
Szymon Adamus

Amerykanie to mają dobrze! Nie dość, że nie muszą męczyć się ze ściąganiem nowych odcinków swoich ulubionych seriali zza granicy i modleniem się by wreszcie ktoś wydał Battlestar Galactica lub Herosów w wysokiej rozdzielczości także w Polsce, to jeszcze dostają prezenty do prawie każdego zakupu! Weźmy chociażby wspomniany serial Heroes. Jeśli lubicie przygody Petera Petrelli i Hiro Nakamury, a do tego planujecie zakup napędu "HD DVD" dla konsoli Microsoft Xbox 360, to za wielką wodą możecie połączyć jedno z drugim.

Sklep Best Buy wprowadził nową promocję. Dzięki niej każdy klient kupujący za niecałe 180 dolarów wspomniany napęd, dostanie gratis pierwszy sezon Herosów na "HD DVD". Serial wart jest około 100 dolarów, więc to całkiem miły prezencik. Szczególnie pamiętając, że z odrobiną samozaparcia napędu do konsoli Xbox 360 można używać samodzielnie.

Amerykanie to mają dobrze! Nie dość, że nie muszą męczyć się ze ściąganiem nowych odcinków swoich ulubionych seriali zza granicy i modleniem się by wreszcie ktoś wydał Battlestar Galactica lub *Herosów *w wysokiej rozdzielczości także w Polsce, to jeszcze dostają prezenty do prawie każdego zakupu! Weźmy chociażby wspomniany serial Heroes. Jeśli lubicie przygody Petera Petrelli i Hiro Nakamury, a do tego planujecie zakup napędu "HD DVD" dla konsoli wprowadził nową promocję. Dzięki niej każdy klient kupujący za niecałe 180 dolarów wspomniany napęd, dostanie gratis pierwszy sezon *Herosów *na "HD DVD". Serial wart jest około 100 dolarów, więc to całkiem miły prezencik. Szczególnie pamiętając, że z odrobiną samozaparcia napędu do konsoli Xbox 360 można używać samodzielnie.

Jakby tego było mało nadal trwa promocja Pięć filmów gratis do dowolnego odtwarzacza HD DVD (która obejmuje też napęd do Xboxa 360). To odtwarzacz nowej generacji i sześć filmów w wysokiej rozdzielczości za niecałe 500 złotych!

Kiedy doczekamy się takich promocji w Polsce?

Źródło i fot.: cheapassgamer.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)