Bezprzewodowe słuchawki w rozsądnej cenie? Oto sprzęt dla niedzielnych słuchaczy i audiofilów

Bezprzewodowe słuchawki w rozsądnej cenie? Oto sprzęt dla niedzielnych słuchaczy i audiofilów

Tak, popularne "pchełki" również występują w wersji bezprzewodowej.
Tak, popularne "pchełki" również występują w wersji bezprzewodowej.
Źródło zdjęć: © Pexels/Burst
Grzegorz Burtan
19.06.2017 16:57, aktualizacja: 27.06.2017 10:27

Jak najłatwiej odciąć się od otaczającego nas świata? Oczywiście poprzez słuchawki. Te jednak potrafią sprawić sporo problemów – zwłaszcza z kablami. Albo się poplączą, albo przestaną łączyć i jedna ze słuchawek nie będzie działać, a w najgorszym razie przerwą się, gdy tylko o coś zahaczymy. Dlatego proponujemy bezprzewodowe słuchawki dla każdego fana biegania, okazjonalnego słuchacza czy audiofila.

Skoro o sportach mowa, zobaczmy, jaki sprzęt nadaje się dla biegaczy. Wbrew pozorom nie są skazani na douszne "pchełki”, których kable albo ocierają nas pod koszulką, albo bujają się nad nią, irytując lub wybijając nas z rytmu. Dlaczego zatem nie dać szansy wersji bez kabla? Dla każdego coś miłego, bo takie urządzenia kosztują już od kilkunastu złotych.

Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Bardziej profesjonalny sprzęt ma bowiem takie właściwości jak odporność na pot. Przyczepione są do niego odblaski, żeby łatwiej go było dostrzec.

Nie oznacza to oczywiście, że bezprzewodowe słuchawki nauszne to już wyższa półka cenowa. Ta technologia nie jest nowa, więc ceny zdążyły już spaść. Mamy urządzenia do domu (ładowane przez stację dokującą), jak również takie, które możemy ładować przez kabel USB. Nocne oglądanie czy słuchanie muzyki okazują się łatwiejsze, niż sądziliśmy. Głównie przez fakt, że kiedy wstaniemy od telewizora, nie zostaniemy pociągnięci przez kabel z powodu niezdjętych z głowy słuchawek.

Średni czas działania słuchawek nausznych to zazwyczaj 8 godzin – większa wytrzymałość baterii wiąże się z sięgnięciem do portfela nieco głębiej. Jeszcze inaczej zaś sprawa prezentuje się ze słuchawkami dla graczy – tutaj wybór jest stosunkowo niewielki. Ale zapewnia to, co tradycyjne słuchawki dla fanów grania w sieci – czyli mikrofon i wygodę obsługi, dzięki umieszczeniu klawiszy zaraz przy naszym uchu. Ewentualnie możemy po prostu porozmawiać przez Skype'a, jeśli chcemy, żeby nasz rozmówca słyszał wszystko jasno i wyraźnie.

Jednak jak do wszystkiego, tak i do tego produktu można podejść jak do wyznacznika naszego statusu. Dla tych, którzy muszą być pewni, że brak kabla nie przełoży się na gorszą jakość, z pomocą przychodzą firmy, których produkty oferują nie tylko dobrą jakość, ale i design oraz wykończenie sprzętu na najwyższym poziomie.

Cóż, kiedy mamy spory budżet na urządzenia, na których możemy posłuchać muzyki, mile widziane jest, żeby nie tylko dobrze grał, ale i dobrze się prezentował.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)