Biedronka: nowe gadżety w ofercie. Inteligentna waga i oczyszczacz powietrza

Biedronka: nowe gadżety w ofercie. Inteligentna waga i oczyszczacz powietrza

Biedronka: nowe gadżety w ofercie. Inteligentna waga i oczyszczacz powietrza
Adam Bednarek
10.02.2020 10:23, aktualizacja: 10.02.2020 12:31

Już w tym tygodniu w Biedronce znajdziemy smart wagę firmy Hoffen. Sprzęt nie tylko waży, ale też analizuje - a to wszystko dzięki współpracy z telefonem. Na tym biedronkowe nowości się nie kończą.

Waga pojawi się na sklepowych półkach Biedronki 13 lutego - w najbliższy czwartek. Urządzenie bada takie parametry jak indeks BIA, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody i masy kostnej w organizmie, metabolizm spoczynkowy (minimalna ilość kalorii, którą trzeba dostarczyć organizmowi w ciągu doby) - i oczywiście wagę użytkowników.

Wyniki wyświetlane są nie tylko na ekranie wagi, ale też w aplikacji - waga łączy się z Androidem poprzez Bluetooth. To właśnie tam prezentowane są jeszcze dodatkowe informacje, takie jak ilości białka w organizmie, poziom otyłości (różnica pomiędzy rzeczywistą a idealną masą), wiek biologiczny (prezentuje kondycję organizmu obliczaną na podstawie wykonanych pomiarów) oraz LBM, czyli masę ciała bez tkanki tłuszczowej.

Waga marki Hoffen w ofercie Biedronki dostępna będzie do 27 lutego lub wyczerpania zapasów. Za sprzęt zapłacimy 59,90 zł.

Biedronka: gadżetów jest więcej

Od 13 lutego w sklepach sieci Biedronka znajdziemy również oczyszczacz powietrza AirPro. Kosztuje 199 zł i posiada 3-stopniową filtrację powietrza przez filtr wstępny, HEPA i węglowy.

381618987928593308

Co ciekawe, ten oczyszczacz już wcześniej był w ofercie Biedronki, ale jesienią kosztował 249 zł. Teraz jest tańszy. Niestety, mimo wyjątkowo ciepłej zimy problem smogu wciąż jest poważny w wielu miastach, więc nawet oczyszczacz powietrza może być potrzebnym zakupem.

W ofercie Biedronki pojawi się też domowa kamera, pozwalająca podglądać, co dzieje się w mieszkaniu pod naszą nieobecność. Sprzęt posiada opcję nagrywania na kartę microSD lub transmisję do aplikacji. Kosztuje 99 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)