Biedronka z nową elektroniką. Od dziś można kupić tanie słuchawki

Biedronka z nową elektroniką. Od dziś można kupić tanie słuchawki

Biedronka z nową elektroniką. Od dziś można kupić tanie słuchawki
Źródło zdjęć: © WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Arkadiusz Stando
16.09.2021 11:59, aktualizacja: 06.03.2024 22:17

Od 16 września w sklepach sieci Biedronka będzie można zakupić bezprzewodowe słuchawki nauszne Dynamic Bass Hykker. Cena jest dość niska, bowiem kosztują 129 zł.

Najnowszy produkt marki Hykker to słuchawki nauszne Dynamic Bass Hykker. Wykorzystano w nich podwójny przetwornik neodymowy, funkcję podbicia basów czy dwa tryby muzyczne. Słuchawki posiadają w pełni regulowany pałąk w celu lepszego dopasowania do wielkości głowy użytkownika.

Dynamic Bass Hykker wyposażono w przycisku sterujące, które umieszczono na panelu bocznym. Posiadają także mikrofon HD, dzięki czemu można przez nie rozmawiać. Diodowy wskaźnik informuje nas o poziomie naładowania baterii. Jej długość pracy wynosi do 30 godzin, a czas ładowania do 2 godzin.

Obraz
© Materiały Prasowe

Zestaw wyposażony jest w złącze AUX z dołączonym przewodem o złoconych końcówkach oraz pokrowiec materiałowy do przechowywania słuchawek. Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Słuchawki nauszne Dynamic Bass marki Hykker od firmy mPTech, dostępne są w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 129,00 zł.

Obraz
© Materiały Prasowe
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)