Biedronka zaskakuje kolejnymi filmowymi nowościami

Strona głównaBiedronka zaskakuje kolejnymi filmowymi nowościami
20.05.2020 12:06
Biedronka zaskakuje kolejnymi filmowymi nowościami
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Po filmowe nowości - do Biedronki. Sieroty po Empiku właśnie w popularnym dyskoncie mogą zaopatrywać się w najnowsze produkcje na DVD. Jeszcze bardziej skorzystają ci, którzy dotychczas w swoim mieście Empików nie mieli.

Empik nie otworzył 40 salonów, za to coraz bardziej skupia się na działalności w sieci. Co z osobami, które właśnie stacjonarnie zaopatrywały się w filmowe nowości wychodzące na DVD? Na szczęście nie muszą polegać wyłącznie na sprzedaży wysyłkowej.

Biedronka kontynuuje rozszerzanie filmowej oferty. Od 18 maja, w sklepach tej sieci znajdziemy nowe filmy na DVD. W tym takie świeżynki jak "Pan T.", "Psy 3", nominowane do Oscara "Boże Ciało" czy "1917". Za te produkcje trzeba zapłacić 29,90 zł. Filmów jest więcej, wszystkie znajdziecie na stronie Biedronki.

Empik pozwalał kupować również wydania Blu-Ray, co w przypadku takiego filmu jak "1917" może robić różnicę. Jeżeli ktoś jednak ma tylko odtwarzacz DVD, poszerzanie biedronkowej oferty może go tylko cieszyć.

Kino przechodzi błyskawiczne zmiany. I potrzebuje VOD bardziej niż kiedykolwiek
Kino przechodzi błyskawiczne zmiany. I potrzebuje VOD bardziej niż kiedykolwiek

Widać, że dyskont korzysta ze zmian na filmowym rynku. Niby VOD rośnie w siłę i przejmuje kinowe hity wyjątkowo szybko, ale są przecież w Polsce miłośnicy tradycyjnej dystrybucji. Biedronka - w odróżnieniu od innej popularnej sieci, Lidla - wyciąga do nich rękę.

Teoretycznie Empik ich nie opuszcza, ale koncentruje się głównie na dostawach. Klienci mogą skorzystać z Empik Premium, usługi pozwalającej skorzystać z m.in. darmowej wysyłki powyżej określonej kwoty.

Filmowy rynek w Polsce się zmienia, co widać nie tylko po rosnącym udziale Netfliksa i innych serwisów VOD. Biedronka postanowiła odważniej wejść w tę branżę - filmy w dyskoncie były od dawna, ale dopiero pandemia sprawiła, że do sklepów trafiły gorące nowości.

Udostępnij:
Komentarze (0)