Bierz Unreal Tournament 3 za darmo! Tylko w ten weekend!

Bierz Unreal Tournament 3 za darmo! Tylko w ten weekend!06.03.2009 14:33
Bierz Unreal Tournament 3 za darmo! Tylko w ten weekend!
Michał Kowal

Widaż, że Quake Live dał się mocno we znaki Unreal Tournament 3. Jak to powiedział mędrzec: gry za darmo, grami za darmo zwyciężaj! W ten weekend każdy chętny może pobrać przez Steam i grać w Unreal Tournament 3 absolutnie za darmo. Następnie do 15 marca grę będzie kosztować 11,99 $ (przy obecnym kursie dolara to jakieś 40 zł - wińcie kryzys).

Widaż, że Quake Live dał się mocno we znaki Unreal Tournament 3. Jak to powiedział mędrzec: gry za darmo, grami za darmo zwyciężaj! W ten weekend każdy chętny może pobrać przez Steam i grać w *Unreal Tournament 3 *absolutnie za darmo. Następnie do 15 marca grę będzie kosztować 11,99 $ (przy obecnym kursie dolara to jakieś 40 zł - wińcie kryzys).

Do pobrania jest wersja, która nazywa się Unreal Tournament 3 Black. To podstawowa gra wzbogacona patchem 2.0 i dodatkiem Titan Pack Expansion (nowe mapy, postaci, bronie i pojazdy, poprawia AI, oraz rozwiązuje problemy z grą sieciową). Całość waży słuszne 8 GB.

Normalnie paczka kosztuje 19,99$, ale do 15 marca cena spadła do 11,99$. Przez ten weekend za darmo. Wystarczy pobrać Steam i założyć konto.

Jacyś chętni?

Źródło: KotakuUnreal Tournament

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)