Big Surf Island DLC - nowa miejscówka w Burnout Paradise

Big Surf Island DLC - nowa miejscówka w Burnout Paradise

Big Surf Island DLC - nowa miejscówka w Burnout Paradise
Igor Chrustek
01.12.2008 17:14

Criterion przyzwyczaiło nas do cyklicznego wydawania cieszących się popularnością dodatków do ostatniej części Burnouta. Palenie gumy jest wciąż w modzie, dlatego twórcy jednej z najlepszych racerów zapowiedzieli kolejny już DLC dla swojej gry. Ku zaskoczeniu graczy, nie otrzymamy zestawu nowych aut. Criterion zdecydowało się powiększyć nieco rajskie miasto, dodając nową wyspę - Big Surf Island.

*Criterion *przyzwyczaiło nas do cyklicznego wydawania cieszących się popularnością dodatków do ostatniej części Burnouta. Palenie gumy jest wciąż w modzie, dlatego twórcy jednej z najlepszych *racerów *zapowiedzieli kolejny już DLC dla swojej gry. Ku zaskoczeniu graczy, nie otrzymamy zestawu nowych aut. Criterion zdecydowało się powiększyć nieco rajskie miasto, dodając nową wyspę - Big Surf Island.

Poza iście tropikalnym klimatem, palmami i widokiem na złocistą plażę, Big Surf to miejsce dla nowopowstających wieżowców. Jeden z nich został nazwany na cześć filmu Szklana Pułapka. Miłośnicy powietrznych ewolucji będą wniebowzięci - autorzy obiecują całą masę skoczni, które zostaną umiejscowione praktycznie w każdym zakątku wyspy . Na oficjalnej stronie Burnouta znajdziecie kilka obrazków, które prezentują najnowszą miejscówkę.

Źródło: Criterion Games

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)