Bioshock 2 i GTA:Chinatown Wars w 2009 roku

Bioshock 2 i GTA:Chinatown Wars w 2009 roku

Bioshock 2 i GTA:Chinatown Wars w 2009 roku
Mateusz Gajewski
05.09.2008 08:10

Według planu finansowego studia Take-Two kontynuacja wspaniałej gry Bioshock miałaby trafić do nas w roku fiskalnym 2009 (okolice przyszłorocznego Bożego Narodzenia). Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, to kolejny raz będziemy mieli możliwość pobawienia się plazmidami i zapolowania na Little Sisters aż na trzech platformach: PS3, Xbox 360 i PC. Wtedy też otrzymamy możliwość zagrania w nową część GTA o nazwie Chinatown Wars. Tytuł ten ukaże się tylko i wyłącznie na Nintendo Dual Screen.

Według planu finansowego studia Take-Two kontynuacja wspaniałej gry Bioshock miałaby trafić do nas w roku fiskalnym 2009 (okolice przyszłorocznego Bożego Narodzenia). Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, to kolejny raz będziemy mieli możliwość pobawienia się plazmidami i zapolowania na* Little Sisters* aż na trzech platformach: PS3, Xbox 360 i PC. Wtedy też otrzymamy możliwość zagrania w nową część GTA o nazwie Chinatown Wars. Tytuł ten ukaże się tylko i wyłącznie na Nintendo Dual Screen.

Dla przypomnienia pierwsza część gry Bioshock najpierw również ukazała się na Xboxa 360 i PC, a niedługo trafi również do czytnika Blu-Ray w konsoli od SONY.

Owy plan finansowy wspomina również o tym, że do 16 sierpnia tego roku na całym świecie sprzedało się ok. 10 milionów kopii GTA IV. Niezły wynik, nieprawdaż?

Źródło: thehdroomvideogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)