Black: Second Mission w 2009 roku?

Black: Second Mission w 2009 roku?

Black: Second Mission w 2009 roku?
Igor Chrustek
23.12.2008 19:42

Chwilę temu mieliście okazję obejrzeć wierszowaną historyjkę stworzoną przez twórców Burnout Paradise - Criterion. Przez ostatni czas otrzymywaliśmy kolejne informacje o następnych dodatkach do ekstremalnie arcade'owego racera. Jednocześnie deweloperzy milczeli w kwestii pojawienia się kontynuacji FPS'a Black (Xbox, PS2). Jeśli wierzyć portugalskiej edycji serwisu Eurogamer oraz Xbox 360 Play Diaries druga odsłona niezłego shootera może zawitać jeszcze w 2009 roku.

Chwilę temu mieliście okazję obejrzeć wierszowaną historyjkę stworzoną przez twórców Burnout Paradise -* Criterion*. Przez ostatni czas otrzymywaliśmy kolejne informacje o następnych dodatkach do ekstremalnie* arcade'owego racera.* Jednocześnie deweloperzy milczeli w kwestii pojawienia się kontynuacji *FPS'a *Black (Xbox, PS2). Jeśli wierzyć portugalskiej edycji serwisu Eurogamer oraz Xbox 360 Play Diaries druga odsłona niezłego shootera może zawitać jeszcze w 2009 roku.

Według zapewnień wyżej wspomnianych serwisów, na oficjalnej stronie Criterion Games, tylko na moment, pojawiła się wzmianka o Black: Second Mission. Po krótkim czasie informacja zniknęła. Widocznie była to kwestia pomyłki któregoś z webmasterów. Na czym my, gracze tylko skorzystaliśmy. Druga część* Black*, jeśli wierzyć źródłom, ukaże się jeszcze w 2009 roku na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation3.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)