Blender kielichowy do 200 zł

Blender kielichowy do 200 zł
10.01.2018 11:06
Na rynku jest duży wybór blenderów kielichowych do 200 zł
Na rynku jest duży wybór blenderów kielichowych do 200 zł
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/Wavebreakmedia
Tomasz Karkuć
Tomasz Karkuć

Blendery kielichowe do 200 zł mają wiele podobnych cech i potrafią różnić się od siebie detalami. Warto znać szczegóły na temat funkcjonowania najlepszych blenderów z tej półki cenowej, bo to one decydują o trafnym wyborze produktu.

Blender kielichowy Camry CR 4050

Blender kielichowy Camry CR 4050 kosztuje 114,52 zł
Źródło zdjęć: © camryhome.eu
Blender kielichowy Camry CR 4050 kosztuje 114,52 zł

Camry CR 4050 to najtańsze urządzenie w zestawieniu blenderów do 200 zł. Jednak paradoksalnie ten tani blender kielichowy posiada bardzo istotną funkcję Turbo, charakterystyczną raczej dla małego AGD z wyższej półki cenowej. Dzięki funkcji Turbo zainstalowanej w blenderze Camry CR 4050 możemy wydatnie przyspieszyć działanie ostrza, które poradzi sobie z rozdrobnieniem nawet bardzo twardych owoców i warzyw.

Camry CR 4050 ma ponadto solidny kielich wykonany ze szkła, co jest kolejną miłą niespodzianką w przypadku blendera tej klasy.

Blender kielichowy Łucznik BL 566

Łucznik BL 566 posiada dwie prędkości, a także skokową regulację obrotów
Źródło zdjęć: © galerialucznik.pl
Łucznik BL 566 posiada dwie prędkości, a także skokową regulację obrotów

Model Łucznik BL 566 to kolejny niedrogi blender kielichowy poniżej 200 zł. W przeciwieństwie do blendera Camry CR 4050, produkt od Łucznika nie posiada funkcji Turbo, jednak ma równie przydatną opcję pracy pulsacyjnej. Dzięki pracy pulsacyjnej blender kielichowy Łucznik BL 566 skuteczniej rozdrobni twarde produkty.

Poza tym to urządzenie posiada dwie prędkości, a także skokową regulację obrotów.

Blender kielichowy Eldom BK2S

Eldom BK2S to bezpieczny blender kielichowy ze szklanym pojemnikiem
Źródło zdjęć: © eldom.eu
Eldom BK2S to bezpieczny blender kielichowy ze szklanym pojemnikiem

Eldom BK2S również musiał znaleźć się w zestawieniu blenderów kielichowych do 200 zł. Zalety tego urządzenia to 5 różnych poziomów prędkości, dzięki którym z łatwością dobierzemy właściwą szybkość pracy ostrza, oraz system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem blendera.

Eldom BK2S to zatem bezpieczny blender kielichowy ze szklanym pojemnikiem o pojemności 1,5 l i obudową ze stali nierdzewnej, dzięki której urządzenie przez długie lata będzie spełniać swoją funkcję.

Blender kielichowy Hyundai TB578W

Blender kielichowy Hyundai TB578W ma zabezpieczenie przed przegrzaniem
Źródło zdjęć: © hyundaielectronics.pl
Blender kielichowy Hyundai TB578W ma zabezpieczenie przed przegrzaniem

Kupując blender kielichowy Hyundaia dostaniemy urządzenie z pięcioma różnymi prędkościami, które pozwolą idealnie dopasować szybkość pracy ostrza do konsystencji produktu. Tym, co wyróżnia ten model na tle innych blenderów kielichowych do 200 zł, jest także zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dzięki tej funkcji blender kielichowy automatycznie wyłączy się w momencie, gdy wskutek zbyt długiej pracy mocno nagrzeją się jego komponenty.

Hyundai TB578W został też wyposażony w kielich ze szkła, w którym zmieści się 1,5 l domowego smoothie lub innego przysmaku.

Blender kielichowy Clatronic UM 3561

Clatronic UM 3561 posiada funkcję Turbo
Źródło zdjęć: © clatronic.pl
Clatronic UM 3561 posiada funkcję Turbo

Jeśli ktoś szuka jak najlepszego blendera kielichowego do 200 zł, to Clatronic UM 3561 będzie satysfakcjonującym wyborem. Posiada on zarówno funkcję Turbo, jak i możliwość pracy pulsacyjnej, dzięki którym poradzi sobie nawet z wyjątkowo twardymi produktami spożywczymi. Kielich blendera Clatronic UM 3561 gwarantuje wytrzymałość dzięki ściankom wykonanym ze szkła.

Pojemność kielicha wynosi 1,5 l. Clatronic UM 3561 to blender kielichowy o dużej mocy silnika (600 W), w dodatku jest w rozsądnej cenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)