Blender ręczny do 100 zł

Blender ręczny do 100 zł

Nawet niedrogi blender do 100 zł znacznie umili nam kuchenne czynności
Nawet niedrogi blender do 100 zł znacznie umili nam kuchenne czynności
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/bokan76
Tomasz Karkuć
15.01.2018 12:46

Za mniej niż 100 zł możemy dostać solidny blender ręczny. W tej kategorii cenowej mamy do wyboru wiele rodzajów blenderów, dlatego warto dokładnie ustalić swoje oczekiwania i wybrać jak najlepsze urządzenie.

Blender ręczny Severin SM 3736

Severin SM 3736 jest poręcznym urządzeniem, które waży bardzo mało – dokładnie 399 gramów
Severin SM 3736 jest poręcznym urządzeniem, które waży bardzo mało – dokładnie 399 gramów© severin.com

Osoby, które szukają możliwie najbardziej prostego blendera ręcznego do 100 zł, powinny zwrócić uwagę na model SM 3736 firmy Severin. Jest to energooszczędne urządzenie o mocy wynoszącej raptem 170 W, które z łatwością da się dostosować do rodzaju przygotowywanego posiłku dzięki 2 poziomom prędkości do wyboru. Funkcjonalność blendera ręcznego zwiększa opcja pracy pulsacyjnej, dzięki której można szybciej rozdrobnić twarde produkty spożywcze.

Poza tym blender Severin SM 3736 jest poręcznym urządzeniem, które w dodatku waży bardzo mało – dokładnie 399 gramów. To wszystko sprawia, że obsługa tego sprzętu może dostarczyć wiele przyjemności.

Blender ręczny Hyundai HB 981

Blender Hyundai HB 981 ma moc 380 W
Blender Hyundai HB 981 ma moc 380 W© hyundaielectronics.pl

Model HB 981 firmy Hyundai został wyposażony w silnik o przyzwoitej mocy wynoszącej 380 W. Dzięki temu blender Hyundaia lepiej poradzi sobie z twardszymi produktami spożywczymi, takimi jak surowe warzywa czy owoce. Hyundai HB 981 to małe AGD o prostej obsłudze, która sprowadza się w zasadzie do włączenia urządzenia i ustawienia prędkości.

Warto podkreślić, że Hyundai HB 981 to jedyny w tym zestawieniu blender do 100 zł z płynną regulacją obrotów. To zdecydowanie wygodniejsze i bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie niż regulacja skokowa. Prędkość blendera Hyundai HB 981 jest dwupoziomowa.

Blender ręczny Philips HR1324/00

Philips HR1324/00 wyróżnia się zwłaszcza olbrzymią mocą silnika (550 W)
Philips HR1324/00 wyróżnia się zwłaszcza olbrzymią mocą silnika (550 W)© philips.com

Philips HR1324/00 jest jednym z najlepszych blenderów ręcznych do 100 zł. Wyróżnia go zwłaszcza olbrzymia moc silnika (550 W), która w połączeniu z możliwością pracy pulsacyjnej powoduje, że to urządzenie rozdrobni i zmiksuje nawet najtwardsze produkty. Można przy tym mieć pewność, że w trakcie tych czynności nie zepsuje się jego końcówka, która została wykonana z metalu, a nie, jak w przypadku wielu tanich blenderów, z plastiku.

Jako bonusy do blendera ręcznego Philips HR1324/00 dołączone są trzepaczka do ubijania i 0,5-litrowy dzbanek.

Blender ręczny Saturn ST-FP9081

Prędkość blendera Hyundai HB 981 jest dwupoziomowa
Prędkość blendera Hyundai HB 981 jest dwupoziomowa© agdsaturn.pl

Saturn ST-FP9081 to blender z silnikiem o dużej mocy – wynosi ona równo 400 W. Dlatego bez większych obaw można korzystać z blendera Saturn ST-FP9081 w sytuacji, gdy do zmiksowania są dość twarde przysmaki. Podobnie jak model Hyundaia, blender Saturn ST-FP9081 posiada 2 poziomy prędkości, tyle że regulowane skokowo.

Tym, co wyróżnia urządzenie marki Saturn, jest wytrzymała końcówka do blendera ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wyższą jakością niż końcówki z tworzyw sztucznych. Dzięki temu, a także dzięki pomysłowo zaprojektowanej obudowie, urządzenie Saturn ST-FP9081 prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Blender ręczny Eldom BL77

Obroty w blenderze Eldom BL77 regulowane są skokowo; istnieje też możliwość wyboru trybu pulsacyjnego
Obroty w blenderze Eldom BL77 regulowane są skokowo; istnieje też możliwość wyboru trybu pulsacyjnego© eldom.eu

Jak na blender ręczny za mniej niż 100 zł, urządzenie Eldom BL77 prezentuje się naprawdę solidnie. Zaletą tego modelu jest na pewno możliwość zmiany prędkości, którą można ustawić na jednym z dwóch poziomów. Obroty w blenderze Eldom BL77 regulowane są skokowo, jednak istnieje też możliwość wyboru trybu pulsacyjnego. Ponieważ ten sprzęt jest zasilany sieciowo, odpada konieczność uciążliwego ładowania baterii, która w niezbyt drogich blenderach cechuje się przeważnie bardzo krótkim czasem pracy.

Obudowa modelu marki Eldom posiada charakterystyczny, ergonomiczny kształt, który ułatwia korzystanie z blendera. Dzięki jej kompaktowym rozmiarom urządzenie nie zajmie w szafce kuchennej dużo miejsca.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)