Blizzard: Powstanie kolejny dodatek do WoW'a

Blizzard: Powstanie kolejny dodatek do WoW'a
Igor Chrustek

05.12.2008 20:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsze rozszerzenie podstawowej wersji World of Warcraft, Wrath of the Lich King bije rekordy sprzedanych egzemplarzy. Fani tego MMO zdążyli już wymasterować swoje postaci. I wciąż są głodni nowych przygód w świecie Azeroth. Naprzeciw temu wychodzi Blizzard. W wywiadzie, ktory możecie znaleźć pod tym adresem, możemy dowiedzieć się, że developer postanowił już, że powstanie kolejny dodatek do WoW'a.

Najnowsze rozszerzenie podstawowej wersji World of Warcraft, Wrath of the Lich King bije rekordy sprzedanych egzemplarzy. Fani tego MMO zdążyli już wymasterować swoje postaci. I wciąż są głodni nowych przygód w świecie* Azeroth*. Naprzeciw temu wychodzi Blizzard. W wywiadzie, ktory możecie znaleźć pod tym adresem, możemy dowiedzieć się, że developer postanowił już, że powstanie kolejny dodatek do WoW'a.

COO Blizzard, Paul Sams oficjalnie ogłosił tę nowinę.* Na dobrą sprawę, to nie mamy się w tym momencie czym dzielić z graczami. Nasz team spogląda daleko w przyszłość WoW'a, jednak nie możemy dokładnie określić tego, co się stanie z serią. Generalnie jesteśmy pewni, że będziemy kontynuować przygodę z tym MMO. Jesteśmy wciąż pełni wielu ciekawych pomysłów, które tylko czekają na wcielenie w życie. Chcemy również opowiedzieć pewną historię, więc wciąż mamy wiele do zrobienia - powiedział Sams*. Jeden dodatek po drugim?* Blizzard,* miejmy nadzieję, wie co robi.

Źródło: PCRetailMag.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)