Blizzard zapewnia: "mamy Diablo III w wersji beta"

Blizzard zapewnia: "mamy Diablo III w wersji beta"
Igor Chrustek

16.10.2008 20:00

Już wkrótce otrzymamy dwa gwarantowane hity od Blizz-Acti - StarCrafta II oraz trzecią część Diablo. W rozmowie z twórca diabelskiej gry, Rob Pardo przyznał, że firma znajduje się w posiadaniu bety. Tyle dobrych nowin. Rob dodał również, że wczesna wersja nie zostanie udostępniona nikomu. Znaczy to, że możemy zapomnieć o otwartych/zamkniętych testach online, czy wczesnych relacjach z rozgrywki.

Już wkrótce otrzymamy dwa gwarantowane hity od* Blizz-Acti* - StarCrafta II oraz trzecią część Diablo. W rozmowie z twórca diabelskiej gry,* Rob Pardo* przyznał, że firma znajduje się w posiadaniu bety. Tyle dobrych nowin. *Rob *dodał również, że wczesna wersja nie zostanie udostępniona nikomu. Znaczy to, że możemy zapomnieć o otwartych/zamkniętych testach online, czy wczesnych relacjach z rozgrywki.

Pardo otwarcie zapewnił graczy: demo zostanie pokazane w przyszłości, ale nie będzie udostępnione gdziekolwiek, choćby w internecie. Jeśli dobrze znacie język angielski polecam przeczytać pełny wywiad z Robem na serwisie Joystiq.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)