BlogIT - bloguj w IDG.pl

BlogIT - bloguj w IDG.pl29.11.2007 18:00
Paweł Cebula

Serwis IDG.pl uruchomił platformę blogową w ramach swojego serwisu BlogIT. Każdy internauta może założyć swój własny blog i dowolnie go tworzyć. Serwis IDG.pl podaje, że do największych atutów BlogIT należą "wygoda i prosta obsługi". Faktycznie, jest to bardzo ważna cecha, z pewnością może się to przyczynić do dotarcia do użytkowników nie posiadających wiedzy, możliwości, czy umiejętności pozwalających na założenie sobie bloga. Po założeniu takiego bloga, użytkownik nie powinien mieć absolutnie żadnych problemów z zarządzaniem jego treścią czy funkcjami. O wygląd zadba specjalny system "skórek", który pozwoli użytkownikowi na dość zaawansowane spersonalizowanie jego wyglądu.

Co więcej, BlogIT niczym prawdziwy system blogowy (jak np. wordpress) posiada możliwość obsługi wtyczek. Pozwoli to na zaspokojenie rosnących z czasem potrzeb. Przygotowano też specjalną dokumentację, która pomoże w rozpoczęciu przygody z blogiem - dostępna jest tutaj.

Strona główna całej platformy znajduje się pod adresem http://blogit.idg.pl/, gdzie dostępne są najnowsze wpisy użytkowników korzystających z BlogIT, czy najczęściej czytane wpisy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)